Domeček s obchodem Sweety Corner Playhouse Smoby s potravinami a sladkostmi 18 doplňků s UV filtrem od 2 let

Popis produktu

Domeček s obchodem Sweety Corner Playhouse od francouzského výrobce Smoby představuje skvělý dárek pro všechny chlapce a dívky již od 2 let. V přední části domku se nacházejí poloviční dveře, boční stěny jsou vybaveny 2 okny se žaluzií a 1 posuvnou okenicí, takže si v něm budou děti užívat příjemný vánek i během horkých letních dnů. Domeček v barevné kombinaci modré, bílé a šedé působí moderně a nadčasově, ozdobí každou zahradu a dvůr, díky anti UV filtru jeho barvy nevyblednou ani po letech používání.

Dětský domeček poslouží dětem zároveň i jako obchůdek se sladkostmi – na střeše je emblém s obrázky sladkostí a nápisem Sweety Corner, stejný nápis je i na polovičních dvířkách. Výdejní okénko je vybaveno pultíkem z vnější strany obchůdku, z vnitřní strany se nachází kuchyňka s otevíratelnou pokladnou a dávkovačem zmrzliny. Na posuvnou okenici si mohou malí obchodníci napsat ceny a po ukončení prodeje ji jednoduše zatáhnout. Při obsluze a přípravě pochoutek se děti spolehnou na sadu 18 doplňků, ve které najdou platební terminál, platební kartu, pokladní doklady, kávu v kelímku, sladké drobenky, 2 kornouty s kopečkem zmrzliny, talířek s příborem, pánev s funkcí otáčení a 2 palačinky.

Žaluzie umožňují v domečku plynulé proudění čerstvého vzduchu a vytvářejí polostín. Šedá střecha působí realisticky díky imitaci střešní krytiny. Domeček má pevné stěny, je stabilní a výborně odolává i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Oblé hrany na domečku zaručí dětem bezpečnost při hraní a jeho plastový povrch je sametově jemný na dotek. Rozměry tohoto prvotřídního dětského domečku jsou 105*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková délka 110 cm. Zahradní domek můžete používat i v exteriéru i interiéru, je skladný, umožňuje rychlé složení i rozložení.

Domeček Sweety Corner přináší dětem vynikající zážitky při hře na povolání obchodníků, kuchařů a zákazníků v pohodlí vlastní zahrady. Díky hrám na různá povolání si děti rychleji rozvíjejí komunikační dovednosti, rozšiřují slovní zásobu a přibližují se světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti. Učí se, jak se používají předměty každodenní potřeby, získávají sebevědomí a dokážou si vytvářet lepší a pevnější sociální vazby. Nádherný vzhled domečku a množství doplňků navíc u dětí podporuje rozvoj fantazie a představivosti.

Renomovaný francouzský výrobce Smoby přináší dětem moderní hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Vlastnosti

  • plastový domeček nejvyšší kvality
  • s obchůdkem s 18 doplňky
  • 2 okna se žaluziemi a 1 posuvnou okenicí
  • střecha s imitací střešní krytiny
  • podle návrhu předních francouzských designérů
  • je pevný a stabilní
  • díky velké hmotnosti odolává vlivům počasí
  • kvalitní francouzský výrobek
  • oblé hrany, sametově jemný plast
  • vhodný pro chlapce i dívky od 2 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu105*110*127 cm
Celková výška127 cm
UV filterAno
Hmotnost14,1 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.