Domeček Pretty Sunny Flowers House Smoby s okenním parapetem a květináče s doplňky se 2 okny a 2 žaluziemi UV filtr od 24 měsíců

Popis produktu

Dětský domeček Sunny Flowers je nádherný zahradní domeček z dílny francouzských designérů Smoby, který si oblíbí kluci i dívky již od 2 let. Stylový a nadčasový domeček nabídne dětem 2 okna se 2 žaluziemi a praktické poloviční dveře, díky kterým bude v domečku příjemný vánek i během horkých letních dnů. Povrch domečku je chráněn anti UV filtrem, takže si zachová své zářivé barvy i po letech používání. Praktický okenní parapet potěší každého malého zahradníka, který si na něm může ve 3 květináčích vypěstovat květiny. Při sázení bude mít k dispozici i malou lopatku a hrabičky.

Zahradní domek má kvalitní dvojité stěny, je vyroben z prvotřídních plastů pomocí nejmodernější technologie Blow Molding, která domečku dodává charakteristické vlastnosti – vysokou pevnost a odolnost. Domeček je stabilní a výborně odolává i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Oblé hrany na domečku zaručí dětem bezpečnost při hraní a jeho plastový povrch je jemný, sametový na dotek. Rozměry tohoto prvotřídního dětského domečku jsou 98*110*127 cm, přičemž je jeho celková výška 127 cm a celková délka 110 cm. Domeček je skladný, umožňuje bezproblémovou montáž a demontáž.

Speciálně tvarovaný reliéf na domečku připomíná stavební materiál, používaný na skutečných domech. Na oranžových stěnách jsou vyobrazeny květináče se zvířátky, nad vchodem je název Smoby a u něj jsou obrázky dvou pěkných motýlků. Děti do domku vcházejí polovičními zelenými dveřmi a na bílé stěně se nacházejí také 2 otvory, přes které mohou sledovat okolí. Přes žaluzie proudí do domečku čerstvý vánek a vytvářejí polostín. Střecha je v nádherné červené barvě s imitací střešní krytiny, takže si budou malí rošťáci připadat jako ve skutečném domě.

Domeček Sunny se řadí mezi nejmodernější domky, vyniká prvotřídní kvalitou a pravým francouzským designem. Prostorný domeček je jako stvořený pro hru více dětí, sourozenců i kamarádů. Hra v domečku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti, slovní zásobu a hrají si hry na různá povolání, udržují domeček v čistotě, přibližují se světu dospělých. Děti je velmi důležité vést k zodpovědnosti a domeček jim v tom pomáhá. Krásné barvy na domečku u dětí navíc podporují rozvoj fantazie a představivosti, kluci i holky si vytvářejí své vlastní příběhy a zážitky, na které budou dlouho vzpomínat.

Francouzský Smoby přináší dětem ty nejkvalitnější plastové hračky již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Vlastnosti

 • plastový domeček ve špičkové kvalitě
 • nevšední barevné provedení s anti UV filtrem
 • 2 okna se 2 žaluziemi
 • odolné dvojité stěny
 • střecha s imitací střešní krytiny
 • na vývoji se podíleli francouzští designéři
 • vysoká pevnost a stabilita, odolává vlivům počasí
 • do interiéru i exteriéru
 • kvalitní francouzský výrobek
 • oblé hrany, sametově jemný plast
 • vhodný pro chlapce i dívky od 2 let
 • dostatečně prostorný pro hru více dětí
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu98*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení99*20*115 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost12,50 kg / 14,75 kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.