Domeček Sluníčko Sunny Smoby s elektronickým zvonkem, kuchyňkou a zahrádkou

Popis produktu

Zahradní domek Sluníčko Sunny je špičkový dětský domeček z dílny francouzských designérů Smoby, který si získá pozornost chlapců i dívek již od 2 let. Moderní domeček nabídne dětem 3 okna s 2 žaluziemi a praktické poloviční dveře, díky kterým bude v domečku příjemný vánek i během horkých letních dnů. Kombinace barev červené, oranžové, zelené a bílé zaujme děti na první pohled a díky anti UV filtru si zachová své zářivé barvy i po letech používání. Domek Sunny vypadá realisticky a je krásným doplňkem, který ozdobí každou zahradu a dvůr, přičemž se dá používat i v interiéru.

Šéfkuchaři potěší letní kuchyňka se 17 doplňky, která designově i barevně ladí s domečkem. Venkovní kuchyňka je perfektní doplněk, díky kterému si děti zahrají na povolání kuchařů a při posezení připraví svým kamarádům a sourozencům chutné jídlo. Součástí domečku je i elektronický zvonek, na který zazvoní každá nečekaná návštěva. Malí zahrádkáři naplno využijí praktickou předzahrádku s květináči, kterou si budou moci umístit na libovolné místo podle své fantazie a potřeb. Posadí si vlastní kytičky a budou je pečlivě zalévat.

Zahradní domek má kvalitní dvojité stěny, je vyroben z prvotřídních plastů pomocí nejmodernější technologie Blow Molding, která domečku dodává charakteristické vlastnosti – vysokou pevnost a odolnost. Domek je stabilní a výborně odolává i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Oblé hrany na domečku zaručí dětem bezpečnost při hraní a jeho plastový povrch je jemný, sametový na dotek. Rozměry tohoto prvotřídního dětského domku jsou 98*110*127 cm, přičemž je jeho celková výška 127 cm a celková délka 110 cm. Domek je skladný, umožňuje bezproblémovou montáž a demontáž.

Speciálně tvarovaný reliéf na domečku připomíná stavební materiál, používaný na skutečných domech. Na oranžových stěnách jsou vyobrazeny květináče se zvířátky, nad vchodem je název Smoby a u něj jsou obrázky dvou pěkných motýlků. Děti do domečku vcházejí polovičními zelenými dveřmi a na bílé stěně se nacházejí také 2 otvory, přes které mohou sledovat okolí. Přes žaluzie proudí do domečku čerstvý vánek a vytvářejí polostín. Střecha je v nádherné červené barvě s imitací střešní krytiny, takže si budou malí rošťáci připadat jako ve skutečném domě.

Domeček Sunny se řadí mezi nejmodernější domečky, vyniká prvotřídní kvalitou a pravým francouzským designem. Prostorný domeček je jako stvořený pro hru více dětí, sourozenců, i kamarádů. Hra v domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti, slovní zásobu a hrají si hry na různá povolání, udržují domek v čistotě, přibližují se světu dospělých. Děti je velmi důležité vést k odpovědnosti a domeček jim v tom pomáhá. Krásné barvy na domečku u dětí navíc podporují rozvoj fantazie a představivosti, chlapci i dívky si vytvářejí své vlastní příběhy a zážitky, na které budou dlouho vzpomínat.

Francouzský Smoby přináší dětem prvotřídní plastové hračky už celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Vlastnosti

 • plastový domeček ve špičkové kvalitě
 • elektronický zvonek
 • venkovní kuchyňka s 17 doplňky
 • předzahrádka s květináči
 • nevšední barevné provedení s anti UV filtrem
 • 3 okna s 2 žaluziemi
 • odolné dvojité stěny
 • střecha s imitací střešní krytiny
 • na vývoji se podíleli francouzští designéři
 • vysoká pevnost a stabilita, odolává vlivům počasí
 • do interiéru i exteriéru
 • kvalitní francouzský výrobek
 • anti UV filtr
 • oblé hrany, sametově jemný plast
 • vhodný pro chlapce i dívky od 2 let
 • dostatečně prostorný pro hru více dětí
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu98*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení99*20*115 cm
Celková délka110 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost12,50 kg / 14,75 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
gift SS2024ECO529 Vozík na ťahanie
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.