Domeček My Little Farm House Starplast s okenicemi od 24 měsíců

Popis produktu

Starplast dětský domeček My Little Farm House je krásný prostorný domeček pro děti od 2 let. Během horkých letních dnů dělá příjemný chládek a stín. Domek je vzdušný a proto má zároveň dostatek velkých oken, aby přes něj profouknout svěží vánek a pronikalo dostatek světla. Děti se v něm cítí příjemně, hrají se ve stínu na zemi, případně pokud jim dáme dnu stůl, mohou si kreslit, obědvat nebo hrát v dětském domku na návštěvy. Bezpečnost domku zaručují jeho odolné plastové stěny. Dítě stráví hrou dlouhé hodiny, a bude ho provázet během jeho celého dětství.

Každé okno má otevíratelné okenice, a celý domek můžeme vesele vyzdobit nálepkami. Starplast My Little Farm House má výšku 127 cm a půdorys 118*106 cm. Je vyroben z kvalitních a odolných plastů, které vám vydrží dlouhá léta. Domeček pro děti má jednoduchou montáž a demontáž. Je prostorný a převeden v krásných svěžích barvách zelené žluté a červené barvy. Perfektně zapadne do vaší záhady či na dvůr. Vnější stěny domku mají pěkný tvar připomínající imitaci dřeva a reálného domečku. Hra v dětském domku u dětí rozvíjí u dětí komunikační schopnosti, a pomocí her napodobují dospělé.

Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček je na rozdíl od dřevěných domků krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Dětský domeček Starplast bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti. Věkově je vhodný pro všechny děti od 2 let. Zahardní domeček se montuje a demontuje jednoduchým způsobem a proto pokud ho už nebudou děti používat, rozložený nezabírá mnoho místa. Tento dětský zahradní domek vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
Rozměry produktu118x106x127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení129*103*12 cm
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné