Domeček My House Smoby se zvonkem a UV filtrem od 24 měsíců

Popis produktu

Domeček pro děti Smoby My House s tradičním designem je vybaven dvěma okny s okenicemi a dvěma dveřmi. Na zadní stěně domku pro děti se nachází další okénko a v přední části jsou velké dveře. Plastové části domku pro děti jsou obohacené o anti UV filtr, který zaručuje odolnost materiálu a trvanlivost barev na dlouhou dobu. Krásné svěží a trendy barvy dětského domečku perfektně zapadnou do vaší zahrady. Na stěnách domku pro děti jsou imitace cihel a pěkné květiny. Je vhodný pro děti od 2 let. Dveře domku se dají zamknout klíčem. Dětský domeček má vlastní elektronický zvonek, který vydává pěknou melodii. Dětský domek je proveden v kombinaci bílé, zelené, červené a šedé barvy. Tento krásný produkt výrobce Smoby je francouzský výrobek, vyrobený s francouzskou precizností a dokonalostí. Rozměry domečku pro děti jsou 135*115*120 cm a jeho výška je 135 cm. Domeček pro děti je vyroben z vysoce kvalitních materiálů. Má skvělé inovativní prvky, a proto poskytuje dětem maximální požitek a radost ze hry, a komfortní používání. Odolnost a vlastnosti domku byly testové, a je držitelem známek kvality. Domek je stabilní, bezpečný a vhodný na hraní pro 2 a více dětí.

Domeček pro děti Smoby My House se perfektně hodí do vaší zahrady či na dvůr, je dostatečně prostorný a prosvětlený. Zaručuje pohodlnou hru pro vaše děti. Značka Smoby je zárukou kvality s dlouholetou zkušeností v oblasti výroby dětských hraček. Domeček pro děti je vyroben v odolného plastového materiálu, který je ozdoben pěkným reliéfem. Povrch dětského domečku obsahuje jedinečný anti UV filtr, který chrání barvy domku před vyblednutím a tak zůstanou krásné zářivé během dlouhých let. Jedinečnost anti UV filtru je v tom, že domek vypadá i po letech stále jako právě vybaleno z krabice. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domeček pro děti nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat že vám bude doma překážet. Stabilita domku je zaručena díky kvalitním plastovým materiálům, které jsou pevné a mají odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám. Jeho hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost domku vyrobeného podle evropského standardu.

Francouzská značka Smoby je zárukou kvality, která je ověřena během dlouhých let své existence. Hra v dětském domku je atraktivní pro všechny děti v různém věku. Umí se v něm hrát dlouhé hodiny spolu se svými kamarády či sourozenci. Domečky pro děti Smoby patří k nejkvalitnějším na trhu, díky své vysoké odolnosti a kvalitě. Požitek ze hry v domku je jedinečný díky důslednému ergonomickému řešení a děti mají uvnitř hodně místa na hraní. Hra v dětském domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček Smoby je na rozdíl od dřevěných domků krásné barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Dětský domeček Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti. Dveře do domečku mají výšku 95 cm a šířku 41 cm.

Vlastnosti

 • jedinečný zahradní domek pro děti
 • stabilní a odolná konstrukce
 • vhodný na každý dvůr nebo zahradu
 • reliéf na stěnách imituje cihly, střecha s imitací střešní krytiny
 • elektronický zvonek a 2 dvířka do domečku
 • zamykatelné dveře s klíčem
 • dostatečně prostorný pro více dětí
 • nádherné zářivé barvy, které vyniknou na vašem dvoře
 • plast se speciálním anti UV filtrem, který chrání před vyblednutím
 • se zaoblenými hranami pro maximálně bezpečnou hru
 • kvalitní francouzský výrobek
 • vhodný od 2 let
 • celková výška 135 cm
 • pro kluky i holky
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu135*115*120 cm
Celková výška135 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
Na bateriiAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost23,40 kg
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné