Domeček Happy House PalPlay #VALUE! od 24 měsíců

Popis produktu

PalPlay dětský domeček Happy House je velmi oblíbený dětský domeček na zahradu. Je proveden v svěžích červeno-žluto-modrých barvách. Výše domku pro děti je 115 cm, přičemž výška dveří je 89 cm. Domek má klasický obdélníkový půdorys o rozměrech 130*109 cm a šikmou červenou střechu. Boční stěny jsou zdobeny květinkami, zábradlím s vodovodním kohoutkem. Domeček pro děti má otevíratelné dvoukřídlé bohatě členěná okna, které drží na pevných pantech. Průčelí domu má velké okno, pod kterým je motiv zábradlí.

Hned vedle něj jsou vysoké dveře, které mají obloukovité zakončení s trojúhelníkovými otvory na větrání. Domeček pro děti má barevnou kliku a poštovní schránku na vhazování listů pro malého obyvatele domku. Zadní strana domečku má velké prostorné okno, což zajišťuje dostatek svěžího vzduchu uvnitř i během teplých letních dnů. Vhodný pro děti od 2 let. Domeček pro děti je vyroben z kvalitních a odolných plastových materiálů a barvy jsou odolné vůči vyblednutí. Domek perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr. Výhodou dětského domku je jeho snadná montáž a demontáž.

Hra v dětském domku rozvíjí u dětí komunikační schopnosti, a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček je na rozdíl od dřevěných domků krásné barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Dětský domeček PalPlay bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti. Věkově je vhodný pro všechny děti od 2 let. Dětský domeček se montuje a demontuje jednoduchým způsobem a proto pokud ho již nebudou děti používat, rozložený nezabírá mnoho místa. Tento dětský zahradní domek vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
Rozměry produktu130x109x115 cm
Celková výška115 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné