Domeček s kuchyňkou Pretty New Grey Playhouse&Kitchen Smoby a 2 okna s posuvnými okenicemi a poloviční dveře UV filtr od 2 let

Popis produktu

Domeček Pretty New Grey Playhouse od francouzského výrobce Smoby je skvělý dárek pro chlapce a dívky již od 2 let. Vstup do domečku zajišťují praktické poloviční dveře, boční stěny jsou vybaveny 2 okny se žaluzií a posuvnými okenicemi, takže si v něm budou děti užívat příjemný vánek i během horkých letních dnů. Součástí domečku je i venkovní kuchyňka, která dětem nabídne i 17dílnou sadu doplňků – vidličky, nožíky, talířky, kelímky, hrnec, kuchyňské náčiní i párky. Díky tomu si mohou zahrát na povolání kuchařů a připravit svým sourozencům a kamarádům chutné občerstvení.

Domeček má pevné stěny vyrobené z prvotřídních plastů pomocí nejmodernější technologie Blow Molding, která domečku dodává charakteristické vlastnosti – pevnost a odolnost. Domeček je stabilní a výborně odolává i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Oblé hrany na domečku zaručí dětem bezpečnost při hraní a jeho plastový povrch je sametově jemný na dotek. Rozměry tohoto prvotřídního dětského domečku jsou 145*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková délka 110 cm. Zahradní domek můžete používat i v exteriéru i interiéru, je skladný, umožňuje rychlé složení i rozložení.

Domeček působí reálně i díky speciálně tvarovanému reliéfu, připomínající stavební materiál, používaný na skutečných domech. Na zelené stěně jsou vyobrazeny květináče se zvířátky, nad vchodem je název Smoby a u něj jsou obrázky dvou pěkných motýlků. Děti do domečku vcházejí polovičními dveřmi v modré barvě a na zdi se nacházejí také originální designové otvory, přes které mohou sledovat okolí. Žaluzie umožňují v domečku plynulé proudění čerstvého vzduchu a vytvářejí polostín. Šedá střecha působí realisticky díky imitaci střešní krytiny. Povrch domku je chráněn anti UV filtrem, takže jeho barvy nevyblednou ani po letech používání.

Domeček Pretty se řadí mezi nejmodernější domečky díky svému originálnímu francouzskému designu a prvotřídní kvalitě. Prostorný domeček je jako stvořený pro hru více dětí, sourozenců i kamarádů. Hra v domečku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti, slovní zásobu a hrají si hry na různá povolání, napodobují dospělé. Děti je velmi důležité vést k zodpovědnosti a domeček jim v tom pomáhá. Krásné barvy na domečku u dětí navíc podporují rozvoj fantazie a představivosti, připadají si jako v pohádce.

Renomovaný francouzský výrobce Smoby přináší dětem moderní hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Vlastnosti

  • plastový domeček nejvyšší kvality
  • 2 okna se žaluziemi a posuvnými okenicemi
  • venkovní kuchyňka se 17 doplňky
  • střecha s imitací střešní krytiny
  • podle návrhu předních francouzských designérů
  • odolává nepříznivým vlivům počasí
  • kvalitní francouzský výrobek
  • oblé hrany, sametově jemný plast
  • vhodný pro chlapce i dívky od 2 let
  • dostatečně prostorný pro hru více dětí
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu110*145*127 cm
Celková výška127 cm
UV filterAno
Hmotnost15 kg
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.