Domeček Pretty Nature Smoby s letní kuchyňkou a zasouvací okenicí s UV filtrem od 24 měsíců

Popis produktu

Dětský domeček Pretty Nature Smoby je krásný a prostorný dětský domek, ve kterém si pohodlně zahraje několik dětí a pěkně si spolu zahrají. Je proveden v krásných jemných krémovo-červeno-zelených barvách doplněný pastelovou hnědo-šedou, která zvýrazní zajímavé detaily. Při dotyku je plast dětského domečku sametový a příjemný. Dvojité stěny domku zajišťují bezpečnost, pevnost a stabilitu. Celý domek má rozměry 145*110*127 cm a vedle domku je umístěna kuchyňka pro malé kuchaře. Malí rošťáci tak mohou připravit chutnou snídani. Tento krásný dětský domeček Smoby My House perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr.

Domku dominuje zasouvací okenice na okénku v šedé barvě. Množství oken dětského domečku zaručuje svěží vzduch a stín i během nejžhavějších dnů. Domeček pro děti má UV filtr, který chrání plast před slunečním zářením. V letní kuchyňce u domečku mohou dětičky vařit jako jejich rodiče. Chybět nesmí ani kuchyňské nádobí a doplňky – 2 sklenice, 2 talíře, příbory, 2 klobásky a pánev. Domeček je ozdoben motivy zvířátek, aby byly dětské hry ještě více veselé. Skvělý domeček pro skvělé dětičky je vhodný pro děti od 2 let. Smoby je francouzský výrobce dětských hraček, s dlouholetou tradicí, která zaručuje bezpečnost a kvalitu. Dětský domeček Pretty Nature má střechu červené barvy s imitací střešní krytiny. Při hře s domečkem se rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti dětí, napodobují dospělé.

Povrch dětského domečku obsahuje jedinečný UV filtr, který chrání barvy domku před vyblednutím a tak zůstanou krásně zářivé během dlouhých let. Jedinečnost anti UV filtru je v tom, že domeček vypadá i po letech stále jako právě vybalený z krabice. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domeček pro děti nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat, že vám bude doma překážet. Stabilita domečku je zaručena díky kvalitním plastovým materiálům, které jsou pevné a mají odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám. Jeho hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost domku vyrobeného podle evropského standardu. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality, která je ověřena během dlouhých let své existence.

Hra v dětském domku je atraktivní pro všechny děti v různém věku. Umí si v něm hrát dlouhé hodiny spolu se svými kamarády či sourozenci. Domečky pro děti Smoby patří k nejkvalitnějším na trhu, díky své vysoké odolnosti a kvalitě. Požitek ze hry v domečku je jedinečný díky důslednému ergonomickému řešení a děti mají uvnitř hodně místa na hraní. Hra v dětském domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domečku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček Smoby je na rozdíl od dřevěných domků krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Dětský domeček Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domeček je splněným snem pro všechny děti.

Vlastnosti

 • unikátní dětský domeček se zasouvatelnou okenicí
 • na každý dvůr nebo zahradu
 • reliéf na stěnách imituje stavební materiál
 • celková výška dveří 91 cm
 • praktická letní kuchyňka s nádobím
 • dostatečně prostorný pro více dětí
 • nádherné zářivé barvy
 • plast se speciálním anti UV filtrem, který chrání před vyblednutím
 • se zaoblenými hranami
 • kvalitní francouzský výrobek
 • vhodný od 2 let
 • pro kluky i holky
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu145*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení100*24*115 cm
Celková délka145 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost14.12 kg / 16,62 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.