Domeček Přátel se společenskými hrami v elegantních barvách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšiřitelný se stolem

Popis produktu

Domeček Přátel Friends House Evo Playhouse představuje nejnovější rozšíření řady dětských domků od francouzského výrobce Smoby. Prostorný domeček v elegantních barvách si oblíbí kluci i holky již od 3 let. Díky svým mimořádným rozměrům nabídne dětem rozsáhlý prostor pro hraní, takže se do něj vejdou i se svými sourozenci a kamarády. Je vybaven dvojitou střechou, zadními polovičními dveřmi, předními plnými dveřmi s klíčem a průzorem, přes který mohou vždy zkontrolovat, kdo k nim přišel na návštěvu. U vchodových dveří se nachází také praktický elektronický zvonek.

Na fasádě domku se nachází také praktická otevíratelná poštovní schránka, děti si užijí skvělý výhled díky 6 oknům a 2 okenicím, které lze otáčet o 360°. Děti tak budou mít uvnitř vždy čerstvý vzduch i během horkých letních dnů a dokáží si regulovat množství dopadajícího slunečního světla. V zadní části se nad polovičními dveřmi nacházejí mříže s imitací ptačí budky. Součástí domečku je i kuchyňka se 17 doplňky a venkovní piknikový stolek s lavicemi. U stolu si zahrají se 4 společenskými hrami se 4 figurkami a kostkou na házení. Chlapci a dívky se výborně zabaví i při hře na zahrádkáře, díky plotu se 2 květináči se naučí sázet a vypěstovat květiny a bylinky.

Domeček pro děti je vyroben z odolného plastového materiálu, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je velmi příjemný, sametový na dotek. Je vyhotoven v barevné kombinaci bílé, zelené, šedé a béžové barvy a o jeho nádherný vzhled se postará UV filtr, který spolehlivě ochrání barvy před slunečním zářením, takže i po dlouhé době vypadá jako nový. Domek má pevné dvojité plastové stěny, které odolávají také silnému větru a nepříznivému počasí. Pod střechou se nacházejí i 3 podkrovní okénka, díky kterým domeček působí ještě realističtěji.

Rozměry tohoto domečku jsou 176*115*162 cm, přičemž jeho celková výška je 162 cm. S velkými plastovými díly a šrouby sestavíte domeček velmi rychle a jednoduše, bez jakýchkoli problémů. Po rozložení domeček pro děti nezabírá moc místa, a tak se nemusíte obávat, že vám bude doma překážet. Hra v domečku u dětí rozvíjí socializaci, komunikační schopnosti, kreativitu a fantazii, pomocí her napodobují dospělé. Získávají pocit zodpovědnosti, starají se o to, aby byl domeček vždy v co nejlepším pořádku.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Vlastnosti

 • velký domeček do zahrady
 • rozšiřitelný o další doplňky
 • realistický vzhled
 • vhodný do exteriéru i interiéru
 • pro chlapce i dívky od 3 let
 • odolná a maximálně stabilní konstrukce
 • pevné dvojité stěny
 • UV filtr chrání barvy před vyblednutím
 • celková výška 162 cm
 • sametově jemný plast se zaoblenými hranami
 • špičkový francouzský výrobek

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu176*115*162 cm
Celková výška162 cm
Rozměry balení118*25*59 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůAno
gift SS2024ECO529 Vozík na ťahanie
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.