Domeček Přátel ekologický s piknik stolkem v přírodních barvách Friends House Evo Playhouse Green Smoby rozšiřitelný

Popis produktu

Ekologický domeček Přátel v přírodních barvách Friends House Evo od francouzského výrobce Smoby potěší děti již od 3 let. Zahradní domek v přírodních barvách nabídne chlapcům a dívkám rozsáhlý prostor pro hraní. Je vybaven dvojitou střechou, zadními polovičními dveřmi, předními plnými dveřmi s klíčem a průzorem. Domek disponuje 6 okny se 2 otočnými okenicemi, otevíratelnou poštovní schránkou a elektronickým zvonkem. Venkovní kuchyňka se 17 doplňky zabaví děti při hře na kuchaře a své zákazníky usadí k piknikovému stolku se 2 lavicemi.

Francouzský domeček s povrchem ve tvaru reliéfu ze dřeva a cihel je vyroben ekologickým způsobem. Při výrobě se použilo až 50 % recyklovaného materiálu, díky čemuž se výrazně přispělo k ochraně životního prostředí. Je vyhotoven v barevné kombinaci bílé, zelené, šedé a béžové barvy a o jeho nádherný vzhled se postará UV filtr, takže barvy na domečku rychle nevyblednou. Domeček má pevné dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí, stabilní konstrukce zaručí dětem bezpečnost při hraní.

Rozměry domku jsou 176*115*162 cm, přičemž jeho celková výška je 162 cm. S velkými plastovými díly a šrouby poskládáte domeček velmi rychle a jednoduše, bez jakýchkoli problémů. Po rozložení domeček pro děti nezabírá moc místa, a tak se nemusíte obávat, že vám bude doma překážet. Hra v domečku u dětí rozvíjí socializaci, komunikační schopnosti, kreativitu a fantazii, pomocí her napodobují dospělé. Ekologický domeček z kolekce Smoby Green zároveň děti vede k zodpovědnému vztahu k přírodě, učí se chránit životní prostředí.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Vlastnosti

  • ekologický domeček do zahrady (při výrobě bylo použito 50 % recyklovaného materiálu)
  • realistický vzhled
  • rozšiřitelný o doplňky
  • pro chlapce i dívky od 3 let
  • odolná a maximálně stabilní konstrukce
  • pevné dvojité stěny
  • UV filtr chrání barvy před vyblednutím
  • celková výška 162 cm
  • sametově jemný plast se zaoblenými hranami
  • špičkový francouzský výrobek

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu176*115*162 cm
Celková výška162 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.