Domeček Přátel ekologický s pískovištěm na zahradě v přírodních barvách Friends House Evo Playhouse Green Smoby rozšiřitelný

Popis produktu

Ekologický domeček Přátel v přírodních barvách Friends House Evo od francouzského výrobce Smoby potěší děti již od 3 let. Zahradní domek v přírodních barvách nabídne chlapcům a dívkám rozsáhlý prostor pro hraní. Je vybaven dvojitou střechou, zadními polovičními dveřmi, předními plnými dveřmi s klíčem a průzorem. Domek disponuje 6 okny se 2 otočnými okenicemi, otevíratelnou poštovní schránkou a elektronickým zvonkem.

Venkovní kuchyňka se 17 doplňky zabaví děti při hře na kuchaře a své zákazníky usadí k piknikovému stolku se 2 lavicemi. Malé zahradníkc potěší multifunkční pískoviště, které lze naplnit 75 kg písku nebo 60 litry zeminy. Díky tomu jej využijí jako klasické pískoviště nebo jako zeleninovou zahrádku, učí se vypěstovat vlastní rostlinky a získávají tak pozitivní vztah k přírodě. Součástí pískoviště o rozměrech 76*76*17 cm je také ochranná podložka.

Francouzský domeček s povrchem ve tvaru reliéfu ze dřeva a cihel je vyroben ekologickým způsobem. Při výrobě se použilo až 50 % recyklovaného materiálu, díky čemuž se výrazně přispělo k ochraně životního prostředí. Je vyhotoven v barevné kombinaci bílé, zelené, šedé a béžové barvy a o jeho nádherný vzhled se postará UV filtr, takže barvy na domečku rychle nevyblednou. Domeček má pevné dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí, stabilní konstrukce zaručí dětem bezpečnost při hraní.

Rozměry domku jsou 176*115*162 cm, přičemž jeho celková výška je 162 cm. S velkými plastovými díly a šrouby poskládáte domeček velmi rychle a jednoduše, bez jakýchkoli problémů. Po rozložení domeček pro děti nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat, že vám bude doma překážet. Hra v domečku u dětí rozvíjí socializaci, komunikační schopnosti, kreativitu a fantazii, pomocí her napodobují dospělé. Ekologický domeček z kolekce Smoby Green zároveň děti vede k zodpovědnému vztahu k přírodě, učí se chránit životní prostředí.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Vlastnosti

  • ekologický domeček do zahrady (při výrobě bylo použito 50 % recyklovaného materiálu)
  • realistický vzhled
  • rozšiřitelný o doplňky
  • pro chlapce i dívky od 3 let
  • odolná a maximálně stabilní konstrukce
  • pevné dvojité stěny
  • UV filtr chrání barvy před vyblednutím
  • celková výška 162 cm
  • sametově jemný plast se zaoblenými hranami
  • špičkový francouzský výrobek

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu176*115*162 cm
Celková výška162 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.