Domeček s pískovištěm Square Playhouse Pretty Blue Smoby s 2 okny s posuvnými okenicemi a UV filtrem od 24 měsíců

Popis produktu

Domeček s pískovištěm Square Playhouse od francouzského výrobce Smoby představuje nádherný dárek pro všechny děti již od 2 let. V přední části domku se nacházejí poloviční dveře, boční stěny jsou vybaveny 2 okny se žaluzií a posuvnými okenicemi, takže si v něm budou děti užívat příjemný vánek i během horkých letních dnů. Domeček v barevné kombinaci modré, zelené, bílé a šedé působí moderně a nadčasově, ozdobí každou zahradu a dvůr, díky UV filtru jeho barvy nevyblednou ani po letech používání.

Součástí domečku je i multifunkční pískoviště, které děti využijí i jako svoji první zahrádku, ve které si vypěstují květinky nebo chutnou zeleninu. Pískoviště s UV filtrem se skládá ze 4 pevných a odolných plastových stěn, v balení naleznete také ochrannou podložku, kterou izolujete pískoviště od země. Do pískoviště o rozměrech 76*76*17 cm se vejde až 75 kg písku, dítě si v něm zahraje se svými oblíbenými hračkami, staví si hrady a hloubí tunely. Při hře na zahradníky využijí děti prostor pískoviště jako zeleninovou zahrádku, do které se vejde 60 litrů zeminy.

Domeček má pevné a odolné stěny vyrobené z prvotřídních plastů, takže je stabilní a výborně odolává i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Oblé hrany na domečku zaručí dětem bezpečnost při hraní a jeho plastový povrch je sametově jemný na dotek. Rozměry tohoto prvotřídního dětského domečku jsou 98*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková délka 110 cm. Zahradní domek můžete používat i v exteriéru i interiéru, je skladný, umožňuje rychlé složení i rozložení.

Domeček působí reálně také díky speciálně tvarovanému reliéfu, připomínající stavební materiál, používaný na skutečných domech. Na zelené stěně jsou vyobrazeny květináče se zvířátky, nad vchodem je název Smoby a u něj jsou obrázky dvou pěkných motýlků. Děti do domečku vcházejí polovičními dveřmi v modré barvě a na stěně se nacházejí také originální designové otvory, přes které mohou sledovat okolí. Žaluzie umožňují v domečku plynulé proudění čerstvého vzduchu a vytvářejí polostín. Šedá střecha působí realisticky díky imitaci střešní krytiny.

Domeček s pískovištěm je jako stvořený pro hru více dětí, hravým způsobem si rozvíjejí logické myšlení a komunikační schopnosti. Díky vlastní zahrádce se děti naučí sázet semínka, sledují jejich růst, zalévají je a hravým způsobem si vytvářejí pozitivní vztah k přírodě. Tráví více času na čerstvém vzduchu, posilují imunitu. Hrou na povolání zahradníků si zlepšují jemnou motoriku, získávají určitý pocit zodpovědnosti a přibližují se světu dospělých.

Renomovaný francouzský výrobce Smoby přináší dětem moderní hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Vlastnosti

  • plastový domeček nejvyšší kvality
  • 2 okna se žaluziemi a posuvnými okenicemi
  • pevná a stabilní konstrukce
  • pískoviště a zahrádka 2v1
  • kvalitní francouzský výrobek
  • oblé hrany, sametově jemný plast
  • vhodný pro chlapce i dívky od 2 let
  • dostatečně prostorný pro hru více dětí

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu174*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení99*24*115 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená,tyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.