Domeček na pilířích Pilings House Smoby s 1,5 m skluzavkou zvonkem a zahrada se sekačkou a nářadím

Popis produktu

Dětský domeček na pilířích Pilings House představuje perfektní dárek pro chlapce a dívky od 2 let, kteří rádi tráví chvíle na čerstvém vzduchu. Domeček pro děti je vyhotoven v zářivých barvách, takže si ho děti ihned oblíbí a je skvělým doplňkem do každé zahrady a dvora. Tento originální domek stojí na pilířích s výškou 70 cm, díky čemuž může dětem nabídnout i skvělou skluzavku s délkou 1,5 metru, po které se mohou vesele klouzat. Do dětského domečku se vystupuje po protiskluzovém žebříku a děti si tak budou moci užít krásný výhled na zahradu z okének nebo z terasy před vchodovými dveřmi.

Domeček disponuje elektronickým zvonkem u dveří, na který může zazvonit každá nečekaná návštěva. Do prostorného dětského domku s dvojitými stěnami se vejde několik dětí. Malí neposedové jistě využijí i prostor pod domečkem. Mohou si tam dát deku, hračky a hrát si v příjemném stínu. Kolem domku si děti mohou umístit velkou zahrádku, kterou tvoří soustava 2 plotů s květináči. Polohu zahrádky si mohou přizpůsobit podle své fantazie a potřeb. Malí zahradníci tak mohou zalévat a starat se o květiny, získají správný postoj k přírodě. Pro realističtější zážitek budou mít k dispozici zahradní sekačku vydávající mechanický zvuk při startování a sadu nářadí na vozíku, mezi nimiž jsou velké hrábě na listí, klasické hrábě, malá lopatka, motyka, kolík na sázení a konvička na zalévání.

Při výrobě dětského domečku se použil kvalitní a odolný materiál, který zajišťuje pro děti maximální bezpečnost. Také je ozdoben pěknými dětskými motivy – květináče, ptáček a kočička. Bílo-zelená barva domku v kombinaci se šedou střechou a bílými pilíři působí velmi realisticky a moderně. Na domku jsou zasouvatelné okenice a otevíratelná dvířka, se kterými si děti rády zahrají. Povrch domku je vybaven speciálním anti UV filtrem, který chrání domek před slunečními paprsky, díky čemuž si zachová krásné zářivé barvy po dlouhá léta.

Domek na pilířích se dá velmi jednoduše sestavit i rozložit. Design tohoto domku je promyšlený do nejmenších detailů, takže si rychle získá každé dítě. Domeček od Smoby představuje nejlepší volbu pro vaše ratolesti. Celkové rozměry dětského domku na pilířích jsou 260*160*197 cm, přičemž celková výška je 197 cm. Rozměry samotného dětského domku jsou 98*110*127 cm. Celková hmotnost domečku pro děti je 35 kg.

Dětský domeček pochází od francouzského výrobce Smoby, který je výrobcem velmi kvalitních a jedinečných hraček. Smoby je nejkvalitnější výrobce dětských domků do zahrady, ale i mnoha dalších hraček. Hrany na hračkách Smoby jsou zaoblené, aby se předešlo zranění dětí během hry. Splňují ta nejpřísnější kritéria bezpečnosti, proto je i domeček Smoby pro vás tou nejlepší volbou. Plast na hračkách Smoby je jemný a příjemný, je to plast sametový na dotek.

Vlastnosti

 • originální zahradní domek na pilířích
 • elektronický zvonek
 • zahrádka s květináči
 • dětská sekačka
 • zahradní vozík se sadou nářadí
 • kvalitní skluzavka s délkou 150 cm
 • stabilní a odolná konstrukce
 • vhodný doplněk na dvůr nebo zahradu
 • realistický design a kvalitní dvojité stěny
 • poloviční dveře a zasouvatelné okenice
 • prostorný pro hru více dětí
 • zářivé barvy s anti UV filtrem
 • zaoblené hrany
 • francouzský výrobek
 • pro chlapce i dívky
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu260*160*197 cm
Celková výška197 cm
Rozměry balení120*50*100 cm
Celková délka260 cm
Délka šmýkacej plochy150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost35 kg
PoznámkaHouse size: 98*110*127 cm
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné