Domeček na pilířích Pilings House Smoby s 1,5 m skluzavkou zvonkem a zahrádkou na kytičky

Popis produktu

Dětský domeček na pilířích Pilings House je nejnovější zahradní domeček pro děti od 2 let. Domeček pro děti je vyhotoven v zářivých barvách, takže si ho děti ihned oblíbí a je skvělým doplňkem do každé zahrady a dvora. Tento originální domek stojí na pevných pilířích s výškou 70 cm, díky čemuž může dětem nabídnout i kvalitní skluzavku s délkou 1,5 metru, po které se mohou vesele klouzat. Do dětského domečku se vystupuje po protiskluzovém žebříku a děti si tak budou moci užít krásný výhled na zahradu z okének nebo z terasy před vchodovými dveřmi. Součástí domečku je i elektrický zvonek a také praktická zahrádka, v níž si děti mohou pěstovat své vlastní kytičky.

Při výrobě dětského domečku se použil kvalitní a odolný materiál, který zajišťuje pro děti maximální bezpečnost. Také je ozdoben pěknými dětskými motivy – květináče, ptáček a kočička. Bílo-zelená barva domku v kombinaci se šedou střechou a bílými pilíři působí velmi realisticky a moderně. Na domečku jsou zasouvatelné okenice a otevíratelná dvířka, se kterými si děti rády zahrají. Povrch domku je vybaven speciálním anti UV filtrem, který chrání domek před slunečními paprsky, díky čemuž si zachová krásné zářivé barvy po dlouhá léta. Do prostorného dětského domku s dvojitými stěnami se vejde několik dětí. Malí neposedové jistě využijí i prostor pod domečkem. Mohou si tam dát deku, hračky a hrát si v příjemném stínu.

Domek na pilířích se dá velmi jednoduše poskládat i rozložit. Design tohoto domku je promyšlený do nejmenších detailů, takže si rychle získá každé dítě. Domeček od Smoby představuje nejlepší volbu pro vaše ratolesti. Zahrádka pro děti se skládá z plotu, na kterém jsou umístěny 2 květináče v červené barvě, ve kterých si mohou zahradníci pěstovat své vlastní bylinky. Elektronický zvonek funguje na 2 baterie AAA/LR03. Celkové rozměry dětského domku na pilířích jsou 260*160*197 cm, přičemž celková výška je 197 cm. Rozměry samotného dětského domečku jsou 98*110*127 cm. Celková hmotnost domečku pro děti je 35 kg.

Dětský domeček pochází od francouzského výrobce Smoby, který je výrobcem velmi kvalitních a jedinečných hraček. Smoby je nejkvalitnější výrobce dětských domečků do zahrady, ale i mnoha dalších hraček. Hrany na hračkách Smoby jsou zaoblené, aby se předešlo zranění dětí během hry. Splňují ta nejpřísnější kritéria bezpečnosti, proto je i domeček Smoby pro vás tou nejlepší volbou. Plast na hračkách Smoby je jemný a příjemný, je to plast sametový na dotek.

Vlastnosti

 • originální zahradní domek na pilířích
 • součástí je i zahrádka a elektronický zvonek
 • kvalitní skluzavka s délkou 150 cm
 • stabilní a odolná konstrukce
 • vhodný doplněk na dvůr nebo zahradu
 • realistický design a kvalitní dvojité stěny
 • poloviční dveře a zasouvatelné okenice
 • prostorný pro hru více dětí
 • zářivé barvy s anti UV filtrem
 • zaoblené hrany
 • francouzský výrobek
 • pro kluky i holky
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu260*160*197 cm
Celková výška197 cm
Rozměry balení120*50*100 cm
Celková délka260 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost35 kg
NoteHouse size: 98*110*127 cm
Barvazelená
Set produktůAno
gift SS2024ECO529 Vozík na ťahanie
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.