Domeček s obchodem Sweety Corner Playhouse Smoby s podlahou a kuchyňka na velké zahrádce se sprchou

Popis produktu

Domeček s obchodem Sweety Corner Playhouse od francouzského výrobce Smoby potěší všechny chlapce a dívky již od 2 let. V přední části domku se nacházejí poloviční dveře a elektronický zvonek, boční stěny jsou vybaveny 2 okny se žaluzií a 1 posuvnou okenicí. Velkou zahrádku se 3 ploty a 6 květináči si mohou děti přizpůsobit podle svých potřeb a naučí se pěstovat vlastní květinky. Díky přenosné solární LED lampě si s domečkem zahrají i po západu slunce. Je odolná vůči stříkající vodě, splňuje kritéria standardu IP54, lze snadno přenášet díky praktické rukojeti.

Sprchová hlavice se 2 módy stříkání vody osvěží děti během letních dnů, jejíž součástí je konektor pro připojení zahradní hadice. Sprchovou hlavici lze připevnit na střechu domku, držet v ruce jako při klasickém sprchování nebo položit na trávník. Domeček stojí na odolné plastové podlaze o rozměrech 2,4 m², je vyrobena ze 100% recyklovatelného plastového materiálu s protiskluzovým povrchem. Před slunečními paprsky děti ochrání slunečník Sunshade s nastavitelnou výškou od 105 do 155 cm.

Dětský domeček využijí děti i jako obchůdek se sladkostmi – na střeše je emblém s obrázky sladkostí a nápisem Sweety Corner. Výdejní okénko je vybaveno pultem, z vnitřní strany se nachází varná deska, otevíratelná pokladna a dávkovač zmrzliny. Při obsluze a přípravě pochoutek se děti spolehnou na sadu 18 doplňků, ve které najdou platební terminál, platební kartu, pokladní doklady, kávu ve skleničce, sladké drobenky, 2 kornouty s kopečkem zmrzliny, talířek s příborem, pánev s funkcí otáčení a 2 palačinky. Malí šéfkuchaři se mohou těšit i na venkovní kuchyňku se 17 doplňky, která umocní realistické zážitky při hře na šéfkuchaře.

Žaluzie umožňují v domečku plynulé proudění čerstvého vzduchu a vytvářejí polostín. Šedá střecha působí realisticky díky imitaci střešní krytiny. Domeček má pevné stěny, je stabilní a výborně odolává i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Nádherný domeček se sametově jemným povrchem a oblými hranami má povrch ošetřený anti UV filtrem, díky čemuž jeho barvy nevyblednou ani po letech používání. Jeho rozměry jsou 105*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková délka 110 cm. Zahradní domek můžete používat i v exteriéru i interiéru, je skladný, umožňuje rychlé složení i rozložení.

Domeček Sweety Corner přináší dětem vynikající zážitky při hře na povolání obchodníků, kuchařů a zahradníků v pohodlí domova. Díky hrám na různá povolání si děti rychleji rozvíjejí komunikační dovednosti, rozšiřují slovní zásobu a přibližují se světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti. Učí se, jak se používají předměty každodenní potřeby, získávají sebevědomí a upevňují si sociální vazby s kamarády a sourozenci. Nádherný vzhled domečku a množství doplňků u dětí podporuje rozvoj fantazie a představivosti.

Renomovaný francouzský výrobce Smoby přináší dětem moderní hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu105*110*127 cm
Celková výška127 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.