Domeček Nature Smoby červeno-zelený 3 okna s 2 žaluziemi a 2 posuvnámi okenicemi s UV filtrem od 2 let

Popis produktu

Domeček Nature je moderní a nadčasový zahradní domek od renomovaného francouzského výrobce Smoby. Domeček je určen pro všechny děti od 2 let, které se v něm výborně zabaví. Zahradní domeček nabízí dětem 3 okna s 2 žaluziemi a 2 posuvnýmí okenicemi, kterou si mohou libovolně posouvat, v závislosti na počasí. Kombinace červené, zelené, šedé a bílé na domečku působí přirozeně, a navíc zářivé barvy nevyblednou ani po letech používání, díky anti UV filtru. Domeček pro děti je zároveň i vynikajícím ozdobným prvkem do zahrady, vypadá velmi realisticky.

Domeček má kvalitní dvojité stěny, je vyroben z prvotřídních plastů pomocí nejmodernější technologie Blow Molding, která domku dodává charakteristické vlastnosti – pevnost a odolnost. Domek je stabilní a výborně odolává i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Oblé hrany na domečku zaručí dětem bezpečnost při hraní a jeho plastový povrch je jemný, sametový na dotek. Rozměry tohoto prvotřídního dětského domečku jsou 98*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková délka 110 cm. Zahradní domek lze používat i v interiéru, je skladný, umožňuje bezproblémovou montáž a demontáž.

Domeček působí reálně i díky speciálně tvarovanému reliéfu, připomíná stavební materiál, používaný na skutečných domech. Na zelených stěnách jsou vyobrazeny květináče se zvířátky, nad vchodem je název Smoby a u něj jsou obrázky dvou pěkných motýlků. Děti do domečku vcházejí polovičními dveřmi v šedé barvě a na stěně se nacházejí také 2 otvory, přes které mohou sledovat okolí. Šedé posuvné okenice umožňují dětem přizpůsobit se podmínkám – pokud příliš silně svítí sluníčko, zatáhnou je, pokud chtějí mít více světla a tepla v domečku, odtáhnou je. Přes žaluzie proudí do domečku čerstvý vánek a vytvářejí polostín. Střecha je v nádherné červené barvě s imitací střešní krytiny.

Domeček Nature Smoby se řadí mezi nejmodernější domečky díky svému originálnímu francouzskému designu a prvotřídní kvalitě. Prostorný domeček je jako stvořený pro hru více dětí, sourozenců, i kamarádů. Hra v domečku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti, slovní zásobu a hrají si hry na různá povolání, napodobují dospělé. Děti je velmi důležité vést k odpovědnosti a domeček jim v tom pomáhá. Krásné barvy na domečku u dětí navíc podporují fantazii, představivost, připadají si jako v pohádce.

Renomovaný francouzský výrobce Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Vlastnosti

 • plastový domeček nejvyšší kvality
 • posuvná okenice
 • 3 okna s 2 žaluziemi a 2 posuvnými okenicemi
 • odolné dvojité stěny
 • střecha s imitací střešní krytiny
 • na vývoji se podíleli francouzští designéři
 • je pevný a stabilní
 • díky velké hmotnosti odolává vlivům počasí
 • kvalitní francouzský výrobek
 • oblé hrany, sametově jemný plast
 • vhodný pro chlapce i dívky od 2 let
 • dostatečně prostorný pro hru více dětí
Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu98*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení99*20*115 cm
Celková délka110 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost12,50 kg / 14,75 kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.