Domeček My Neo House DeLuxe Smoby s komplet nástavbovým řešením

Popis produktu

Připravte svým dětem překvapení v podobě nadčasového dětského domečku My Neo House Deluxe z dílny francouzských designérů Smoby. Moderní domeček s kompletním nástavbovým řešením zaujme chlapce a dívky od 2 let na první pohled a nebudou se s ním chtít rozloučit. Těšit se mohou na plné uzamykatelné dveře s otvorem na dopisy od pošťáka, 2 okna s 2 otevíratelnými okenicemi a originální 2 kulatá okénka, která zajistí příjemný vánek během horkých letních dnů. Jeho povrch připomíná reliéf z kamene a dřeva, přičemž ho zdobí i pěkný obrázek ptáčků. Jeho využití je celoroční – v exteriéru i interiéru.

Zahradní domek s nástavbovým řešením přináší dětem množství funkcí a výbavy na hraní. Disponuje letní kuchyňkou se 17 doplňky, praktickou předzahrádkou s květináči, okapovou rourou s barelem na zachycování dešťové vody, spolu s konvičkou na zalévání. Chlapci i dívky se tak budou moci starat o okolí svého domku, zalévat a starat se o rostlinky, získají správný postoj k přírodě. Rovněž si zahrají na hostitele, kteří svým sourozencům a kamarádům připraví v kuchyňce nejednu pochoutku.

Plné vstupní dveře se dají zamykat klíčem, mají otvor na dopisy od pošťáka a kulaté designové otvory různých velikostí, přes které proudí do domečku dostatek světla a během slunečných dnů vytvářejí působivý efekt slunečních paprsků. U vstupních dveří je i elektronický zvonek, se kterým ohlásí návštěva svůj příchod. Po hře a zábavě děti využijí vnější piknikový stolek se dvěma lavicemi, kde si mohou odpočinout, popovídat si, najíst se nebo si zahrát stolní hry. Při objednávce máte možnost v košíku dokoupit k domku kvalitní doplňky, mezi nimiž je i plastová podlaha v 2 variantách – podlaha pod domeček (sada 12 dílů) nebo podlaha pod domeček i vnější doplňky (sada 18 dílů).

Při výrobě se použil výhradně odolný plastový materiál, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je jemný, sametový na dotek. Dětský domeček je vyhotoven v barevné kombinaci bílé, zelené, červené a šedé barvy a nádherný vzhled si zachová díky anti UV filtru, který spolehlivě ochrání barvy před slunečním zářením, takže i po dlouhé době vypadá jako nový. Domek má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí.

Rozměry produktu jsou 120*115*135 cm a jeho celková výška je 135 cm. Domeček umožňuje snadnou montáž a demontáž. Po rozložení nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat, že vám bude doma překážet. Požitek ze hry v domku je umocněn prostorným interiérem, děti mají uvnitř mnoho místa na hraní. Hra v domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Hrají si hry na různé profese – pošťáci, zahrádkáři, kuchaři, přičemž získávají pocit zodpovědnosti. Rovněž se starají o to, aby byl domeček a všechny jeho součásti v co nejlepším pořádku.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Vlastnosti

 • zahradní domeček s množstvím doplňků
 • elektronický zvonek pro návštěvy
 • plné uzamykatelné přední dveře
 • piknikový stolek s 2 lavicemi
 • předzahrádka s květináči
 • letní kuchyňka se 17 doplňky
 • okapová roura s barelem a konvičkou
 • realistický vzhled
 • vhodný do interiéru i exteriéru
 • pro chlapce i holčičky od 2 let
 • odolná a maximálně stabilní konstrukce
 • anti UV filtr chrání barvy před vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • prostorný pro hru více dětí
 • sametově jemný plast se zaoblenými hranami
 • špičkový francouzský výrobek
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu120*115*135 cm
Celková výška135 cm
Výška pracovní plochy49 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
Celková délka115 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné