Popis produktu

Domeček My Neo House DeLuxe rozšířený se zahradním grilem a sekačkou Black&Decker je jako stvořený pro chlapce a dívky již od 2 let. Příjemně je potěší plné uzamykatelné dveře s otvorem na dopisy od pošťáka, 2 okna s 2 otevíratelnými okenicemi a 2 kulatá okénka, která zajistí během letních dnů v domku příjemný vánek. Povrch domku připomíná reliéf z kamene a dřeva, přičemž ho zdobí i pěkný obrázek ptáčků. Jeho využití je celoroční – v exteriéru i interiéru.

Domeček pro děti má k dispozici letní kuchyňku se 17 doplňky, rozšířenou (dvojitou) předzahrádku s květináči, kterou přizpůsobí podle své fantazie a potřeb, okapovou rouru s barelem na zachycování dešťové vody (možnost uchycení z více stran domku), spolu s konvičkou na zalévání. Malí zahradníci tak mohou zalévat a starat se o květiny, získají správný postoj k přírodě. Pokud děti nemají dostatek dešťové vody na zalévání, můžete jim nalít vodu na střechu, odkud jim steče přes okap do sběrné nádoby. Při objednávce máte možnost v košíku připojit k domku i další doplňky, mezi nimiž je i kvalitní plastová podlaha v 2 variantách – podlaha pod domeček (sada 12 dílů) nebo podlaha pod domek i vnější doplňky (sada 18 dílů).

Plné vstupní dveře se dají zamykat klíčem, mají otvor na dopisy od pošťáka a kulaté designové otvory, přes které proudí do domečku dostatek světla a během slunečných dnů vytvářejí nádherný efekt slunečních paprsků. Na stěně u vstupních dveří se nachází elektronický zvonek, kterým se ohlásí každá návštěva. Piknikový stolek s lavicemi poslouží dětem na hraní her, kreslení nebo si u něj vychutnají oběd nebo svačinu.

Pro milovníky grilování má domek přichystanou samostatnou kuchyňku barbecue grill na kolečkách spolu se 17 doplňky. Dětská kuchyňka Barbecue Grill má funkci plamene, který se objeví poté, co dítě stiskne knoflík. Tato jedinečná funkce vytváří ještě hezčí zážitky při hře na kuchaře. Je vyhotoven ve stříbrno-černé barevné kombinaci, která potěší každé dítě. Děti, které si rády hrají na zahradníky, potěší i sekačka na trávu Black&Decker, která se vyznačuje kvalitním zpracováním a mechanickým zvukem click-clik, který vydává startovací tlačítko. Sekačka vydává při tlačení i mechanický zvuk sečení crick-crik, takže děti získají při hře realističtější zážitky.

Při výrobě se použil výhradně odolný plastový materiál, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je jemný, sametový na dotek. Dětský domeček je vyhotoven v barevné kombinaci bílé, zelené, červené a šedé barvy a nádherný vzhled si zachová díky anti UV filtru, který spolehlivě ochrání barvy před slunečním zářením, takže i po dlouhé době vypadá jako nový. Domek má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí.

Rozměry produktu jsou 120*115*135 cm  a jeho celková výška je 135 cm. Důmyslná konstrukce umožňuje snadnou montáž a demontáž. Po rozložení nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat, že vám bude doma překážet. Prostorný interiér zvyšuje požitek z hry uvnitř v domku, děti mají mnoho místa na hraní. Hra v domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Hrají si hry na profese pošťáků, zahrádkářů a tak získávají pocit zodpovědnosti. Rovněž se starají o to, aby byl domek a všechny jeho součásti v co nejlepším pořádku.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Vlastnosti

 • moderní zahradní domeček do exteriéru i interiéru
 • elektronický zvonek
 • plné uzamykatelné přední dveře
 • předzahrádka s květináči
 • piknikový stolek s lavicemi
 • sekačka na trávu Black & Decker s mechanickým zvukem
 • kuchyňka na kolečkách Barbecue Grill s doplňky
 • letní kuchyňka se 17 doplňky
 • okapová roura s barelem a konvičkou
 • realistický vzhled
 • možnost rozšíření o další doplňky
 • vhodný do interiéru i exteriéru
 • pro chlapce i dívky od 2 let
 • odolná a maximálně stabilní konstrukce
 • anti UV filtr zachová zářivé barvy po dlouhá léta
 • celková výška 135 cm
 • prostorný pro hru více dětí
 • sametově jemný plast se zaoblenými hranami
 • špičkový francouzský výrobek
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu120*115*135 cm
Celková výška135 cm
Výška pracovní plochy49 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
Celková délka115 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné