Domeček My Neo House DeLuxe Smoby se stolem 2 židlemi a stolečkem od 24 měsíců

Popis produktu

Nadčasový domeček My Neo House DeLuxe se zahradním nábytkem je výbornou volbou pro všechny šikovné děti již od 2 let. Příjemně je potěší plné uzamykatelné dveře s otvorem na dopisy od pošťáka, 2 okna s 2 otevíratelnými okenicemi a 2 kulatá okénka, která zajistí během letních dnů v domku příjemný vánek. Povrch domku připomíná reliéf z kamene a dřeva, přičemž ho zdobí i pěkný obrázek ptáčků. Jeho využití je celoroční – v exteriéru i interiéru.

Domeček pro děti má k dispozici letní kuchyňku se 17 doplňky, nádhernou předzahrádku s květináči, kterou si přizpůsobí podle své fantazie a potřeb, okapovou rouru s barelem na zachycování dešťové vody (možnost uchycení z více stran domku), spolu s konvičkou na zalévání. Malí zahradníci tak mohou zalévat a starat se o květiny, získají správný postoj k přírodě. Pokud děti nemají dostatek dešťové vody na zalévání, můžete jim nalít vodu na střechu, odkud jim steče přes okap do sběrné nádoby. Rovněž si zahrají na hostitele a kuchaře, svým hostům připraví v kuchyňce nejednu pochoutku. Při objednávce máte možnost v košíku dokoupit k domečku i kvalitní plastovou podlahu ve 2 variantách – podlaha pod domeček (sada 12 dílů) nebo podlaha pod domek i vnější doplňky (sada 18 dílů).

Plné vstupní dveře se dají zamykat s klíčem, mají otvor na dopisy od pošťáka a kulaté designové otvory, přes které proudí do domečku dostatek světla a během slunečných dnů vytvářejí nádherný efekt slunečních paprsků. Na stěně u vstupních dveří se nachází elektronický zvonek, kterým se ohlásí každá návštěva. V sadě se nacházejí také 2 židle KidChair, multifunkční stoleček KidStool, který se dá využít i jako taburetka a stůl KidTable, ke kterému se usadí až 4 děti. Dětský nábytek je velmi pevný a stabilní, anti UV filtr ochrání barvy před vyblednutím. Využití najde během celého roku – v zahradě, na dvoře, ale i uvnitř v domě, jako klasický moderní nábytek.

Při výrobě se použil výhradně odolný plastový materiál, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je jemný, sametový na dotek. Dětský domeček je vyhotoven v barevné kombinaci bílé, zelené, červené a šedé barvy a nádherný vzhled si zachová díky anti UV filtru, který spolehlivě ochrání barvy před slunečním zářením, takže i po dlouhé době vypadá jako nový. Domek má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí.

Rozměry produktu jsou 120*115*135 cm a jeho celková výška je 135 cm. Důmyslná konstrukce umožňuje snadnou montáž a demontáž. Po rozložení nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat, že vám bude doma překážet. Prostorný interiér zvyšuje požitek z hry uvnitř v domku, děti mají mnoho místa na hraní. Hra v domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Hrají si hry na profese pošťáky, zahrádkáře, kuchaře, a tak získávají pocit zodpovědnosti. Rovněž se starají o to, aby byl domek a všechny jeho součásti v co nejlepším pořádku.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Vlastnosti

 • moderní zahradní domeček do exteriéru i interiéru
 • elektronický zvonek
 • plné uzamykatelné přední dveře (v balení i poloviční dveře)
 • předzahrádka s květináči
 • letní kuchyňka se 17 doplňky
 • okapová roura s barelem a konvičkou
 • realistický vzhled
 • možnost rozšíření o další doplňky
 • vhodný do interiéru i exteriéru
 • pro chlapce i dívky od 2 let
 • odolná a maximálně stabilní konstrukce
 • anti UV filtr zachová zářivé barvy po dlouhá léta
 • celková výška 135 cm
 • prostorný pro hru více dětí
 • sametově jemný plast se zaoblenými hranami
 • špičkový francouzský výrobek
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu120*115*135 cm
Celková výška135 cm
Výška pracovní plochy49 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
Celková délka115 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné