Domeček My Neo House DeLuxe Smoby s nástavbovým řešením a houpačkou od 24 měs

Popis produktu

Domeček My Neo House DeLuxe s nástavbovým řešením je skvělým dárkem pro chlapce a dívky již od 2 let. Příjemně je potěší plné uzamykatelné dveře s otvorem na dopisy od pošťáka, 2 okna s 2 otevíratelnými okenicemi a 2 kulatá okénka, která zajistí během letních dnů v domku příjemný vánek. Povrch domku připomíná reliéf z kamene a dřeva, přičemž ho zdobí i pěkný obrázek ptáčků. Jeho využití je celoroční – v exteriéru i interiéru, přičemž nabízí dětem i moderní houpačku.

Domeček pro děti má k dispozici letní kuchyňku se 17 doplňky a krásnou předzahrádku s květináči, kterou si přizpůsobí podle své fantazie a potřeb. Plné vstupní dveře se dají zamykat s klíčem, mají otvor na dopisy od pošťáka a kulaté designové otvory, přes které proudí do domečku dostatek světla a během slunečných dnů vytvářejí nádherný efekt slunečních paprsků. Na stěně u vstupních dveří se nachází elektronický zvonek, kterým se ohlásí každá návštěva. V balení se nachází také dětská houpačka ve tvaru roztomilého kocourka, s ergonomicky tvarovaným sedákem a držadly. Krásná šedá houpačka pomůže dětem s rozvojem stability a zpevňováním zádového svalstva. Po dobré zábavě se děti posadí k vnějšímu piknikovému stolku se dvěma lavicemi, kde mohou relaxovat, povídat si, hrát si různé stolní hry nebo se najíst. Při objednávce máte možnost v košíku dokoupit k domku další kvalitní doplňky, mezi nimiž najdete i plastovou podlahu ve 2 variantách – podlaha pod domeček (sada 12 dílů) nebo podlaha pod domeček i vnější doplňky (sada 18 dílů).

Plné vstupní dveře se dají zamykat s klíčem, mají otvor na dopisy od pošťáka a kulaté designové otvory, přes které proudí do domečku dostatek světla a během slunečných dnů vytvářejí nádherný efekt slunečních paprsků. Na stěně u vstupních dveří se nachází elektronický zvonek, se kterým se ohlásí každá návštěva. V balení se nachází také dětská houpačka ve tvaru roztomilého kocourka, s ergonomicky tvarovaným sedákem a držadly. Krásná šedá houpačka pomůže dětem s rozvojem stability a zpevňováním zádového svalstva. Po dobré zábavě se děti posadí k vnějšímu Piknikový stolku se dvěma lavicemi, kde mohou relaxovat, povídat si, hrát se různé stolní hry nebo se najíst.

Při výrobě se použil výhradně odolný plastový materiál, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je jemný, sametový na dotek. Dětský domeček je vyhotoven v barevné kombinaci bílé, zelené, červené a šedé barvy a nádherný vzhled si zachová díky anti UV filtru, který spolehlivě ochrání barvy před slunečním zářením, takže i po dlouhé době vypadá jako nový. Domek má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí.

Rozměry produktu jsou 120*115*135 cm a jeho celková výška je 135 cm. Důmyslná konstrukce umožňuje snadnou montáž a demontáž. Po rozložení nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat, že vám bude doma překážet. Prostorný interiér zvyšuje požitek z hry uvnitř v domku, děti mají mnoho místa na hraní. Hra v domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Hrají si hry na profese pošťáky, zahrádkáře, kuchaře, a tak získávají pocit zodpovědnosti. Rovněž se starají o to, aby byl domek a všechny jeho součásti v co nejlepším pořádku.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Vlastnosti

 • moderní zahradní domek do exteriéru i interiéru
 • elektronický zvonek
 • plné uzamykatelné přední dveře
 • předzahrádka s květináči
 • letní kuchyňka se 17 doplňky
 • houpačka Kocour
 • realistický vzhled
 • vhodný do interiéru i exteriéru
 • pro chlapce i dívky od 2 let
 • odolná a maximálně stabilní konstrukce
 • anti UV filtr zachová zářivé barvy po dlouhá léta
 • celková výška 135 cm
 • prostorný pro hru více dětí
 • sametově jemný plast se zaoblenými hranami
 • špičkový francouzský výrobek
Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu120*115*135 cm
Celková výška135 cm
Výška pracovní plochy49 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
Celková délka115 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné