Popis produktu

Domeček My House od francouzského výrobce Smoby je kvalitní domeček do zahrady, se kterým si zahraje i několik dětí již od 2 let. Originální domeček se vyznačuje stabilní konstrukcí a pevnými dvojitými stěnami, které odolávají i nepříznivému počasí. Pestrobarevný domeček si zachová své zářivé barvy po dlouhá léta díky anti UV filtru, který chrání barvy před vyblednutím. Realistický domeček pro děti je stabilní, pevný a bezpečný, a navíc krásně zapadne na každý dvůr a zahradu. Kromě domku se chlapci a dívky mohou těšit na piknikový stůl s lavicemi, elektronický zvonek a uzamykatelné plné dveře.

Plné vstupní dveře se dají zamykat s klíčem, mají otvor na dopisy od pošťáka a kulaté designové otvory různých velikostí, přes které proudí do domečku dostatek světla a během slunečných dnů vytvářejí působivý efekt slunečních paprsků. U vstupních dveří je i elektronický zvonek, kterým ohlásí návštěva svůj příchod. Prostorný interiér je jako stvořený na různé hry a zábavu.

Domečku dominují dva vikýře, které zvýrazňují jeho velikost. Množství oken dětského domku zaručuje svěží vzduch a stín i během horkých dnů. Domek má 2 klasická okna, přičemž jedno z nich disponuje otevíratelnými okenicemi, a k tomu ještě 2 kulatá okénka. V zadní části domečku se nacházejí klasické poloviční dveře. Na boční straně domku čeká na děti piknikový stolek s lavicemi, u kterého si mohou po zábavě odpočinout, najíst se nebo si zahrát stolní hry.

Zahradní domek má krásně tvarovaný reliéf s charakteristickým vzhledem cihel na stěnách, na kterých jsou znázorněny i pěkné dětské motivy – ptáčci a motýli. Červená střecha působí realisticky a boční stěny domku mají klasický dřevěný reliéf. Originální francouzský design zaujme všechny děti na první pohled. Při hře v domku si děti rozvíjejí sociální vztahy, také komunikační a jazykové schopnosti, napodobují dospělé při hře na různé profese, učí se odpovědnosti. Výrazné barvy domečku podněcují fantazii a představivost. Domeček lze využít nejen v exteriéru, ale také v interiéru.

Zahradní domeček pro děti má rozměry 154*120*135 cm. Celková výška domku je 135 cm a jeho délka 154 cm. Elektronický domeček funguje na baterie 2 x AAA/1,5V/LR03. Domek se dá sestavit i rozložit velmi jednoduše. Domeček My House vydrží dětem celá léta, při výrobě byl použit prvotřídní plastový materiál, který je jemný, sametový na dotek a zároveň se vyznačuje odolností a pevností.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Zahradní domeček pro děti je inspirován nejnovějšími trendy v architektuře.

Vlastnosti

 • originální dětský domeček do interiéru i exteriéru
 • stabilní a odolná konstrukce
 • na každý dvůr nebo zahradu
 • uzamykatelné plné dveře
 • reliéf na stěnách imituje stavební materiál
 • piknikový stůl s lavičkami
 • elektronický zvonek na dveřích
 • výška 135 cm
 • vhodný i pro hru více dětí
 • nádherné zářivé barvy s anti UV filtrem
 • dvojité stěny
 • so zaoblenými hranami
 • kvalitní francouzský výrobek
 • vhodný od 2 let
 • pro kluky i holčičky
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu154*120*135
Celková výška135 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
Celková délka154 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost22,5 kg / 27,8 kg
NoteBattery: 2 x AAA/LR03 1.5V
Barvačervená
Set produktůAno
gift SS2024ECO529 Vozík na ťahanie
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.