Domeček My House Smoby se zahrádkou a plnými dveřmi a zvonkem od 24 měsíců

Popis produktu

Domeček My House od francouzského výrobce Smoby je nadčasový domeček do zahrady, se kterým si zahraje i několik dětí již od 2 let. Originální domeček se vyznačuje stabilní konstrukcí a pevnými dvojitými stěnami, které odolávají i nepříznivému počasí. Domeček je laděný v červeném, zeleném, bílém a šedém provedení a své zářivé barvy si zachová po dlouhá léta díky anti UV filtru, který chrání barvy před vyblednutím. Realistický domeček pro děti je stabilní, pevný a bezpečný a navíc krásně zapadne na každý dvůr a zahradu. Kromě domku se chlapci a dívky mohou těšit na krásnou zahrádku, elektronický zvonek a uzamykatelné plné dveře.

U vstupních dveří je i elektronický zvonek, kterým ohlásí návštěva svůj příchod. Prostorný interiér je jako stvořený na různé hry a zábavu. Součástí domečku jsou okna s otevíracími okenicemi a další velké kulaté okno v šedém provedení, které spolu zajistí v domku čerstvý vzduch i během horkých letních dnů. Domeček nabízí dětem před vstupem do domku i praktickou zahrádku s 2 květináči v červené barvě, ve kterých si mohou pěstovat své vlastní kytičky a bylinky. Plné vstupní dveře se dají zamykat s klíčem, mají otvor na dopisy od pošťáka a kulaté designové otvory různých velikostí, přes které proudí do domečku dostatek světla a během slunečných dnů vytvářejí působivý efekt slunečních paprsků.

Zahradní domek má krásně tvarovaný reliéf s charakteristickým vzhledem cihel na stěnách. Červená střecha působí realisticky a boční stěny domku mají klasický dřevěný reliéf, na kterém jsou znázorněny i pěkné dětské motivy. Originální francouzský design zaujme všechny děti na první pohled. Při hře v domečku si děti rozvíjejí sociální vztahy, také komunikační a jazykové schopnosti, napodobují dospělé při hře na různé profese, učí se odpovědnosti. Výrazné barvy domečku podněcují fantazii a představivost. Domek lze využít nejen v exteriéru, ale také v interiéru.

Zahradní domeček pro děti má rozměry 120*115*135 cm. Celková výška domku je 135 cm. Elektronický domeček funguje na baterie 2 x AAA/1,5V/LR03. Domek se dá sestavit i rozložit velmi jednoduše. Domeček My House vydrží dětem celá léta, při výrobě byl použit prvotřídní plastový materiál, který je jemný, sametový na dotek a zároveň se vyznačuje odolností a pevností.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Zahradní domeček pro děti je inspirován nejnovějšími trendy v architektuře.

Vlastnosti

 • originální dětský domeček do interiéru i exteriéru
 • stabilní a odolná konstrukce s dvojitými stěnami
 • zahrádka s květináči
 • na každý dvůr nebo zahradu
 • plné uzamykatelné dveře
 • reliéf na stěnách imituje stavební materiál
 • elektronický zvonek na dveřích
 • výška 135 cm
 • vhodný i pro hru více dětí
 • nádherné zářivé barvy s anti UV filtrem
 • so zaoblenými hranami
 • kvalitní francouzský výrobek
 • vhodný od 2 let
 • pro kluky i holky
Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu120*115*135 cm
Celková výška135 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
Celková délka115 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost22,5 kg / 25,7 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvačervená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné