Domeček meteorologická stanice s letní kuchyňkou Čtyři roční období 4 Seasons Playhouse Smoby se zvonkohrou větroměrem a srážkoměrem

Popis produktu

Domeček meteorologická stanice Čtyři roční období od francouzského výrobce Smoby připraví dětem od 2 let skvělé zážitky při hře na povolání meteorologů. Špičkový domek disponuje elektronickým zvonkem, polovičními dveřmi, boční stěny jsou vybaveny 2 okny s posuvnými okenicemi. Žaluzie umožňují v domečku plynulé proudění čerstvého vzduchu a vytvářejí polostín. Domek je vybaven také meteorologickou tabulkou s ukazateli, která je umístěna na fasádě domku, umožní dětem zaznamenávat změny počasí.

Těšit se mohou také na větroměr, který znázorňuje směr a rychlost větru, zvonkohru, která zvukovým podnětem upozorní dítě na sílu větru a srážkoměr pro určení vydatnosti deště. Chlapci a dívky si zahrají i na kuchaře, potěší je venkovní kuchyňka se 17 doplňky. Sada pro šéfkuchaře obsahuje talířky, vidličky, nožíky, hrnec s poklicí, kuchyňské náčiní a párky, které připraví svým sourozencům a kamarádům. Šedá střecha působí realisticky díky imitaci střešní krytiny, děti se při vaření mohou posadit na židli KidChair o nosnosti až 50 kg.

Stabilní domek s pevnými stěnami výborně odolává nepříznivým povětrnostním podmínkám. Oblé hrany na domečku zaručí dětem bezpečnost při hraní a jeho plastový povrch je sametově jemný na dotek. Povrch domku je chráněn UV filtrem, takže si dlouho zachová krásné barvy. Rozměry dětského domku jsou 103*122*143 cm, jeho výška je 143 cm. Domek umožňuje rychlé složení i rozložení, lze jej snadno uskladnit. 

Domeček 4 Seasons Playhouse přináší dětem vynikající zážitky při hře na povolání meteorologů a rosničky. Díky hrám na různá povolání si děti rychleji rozvíjejí komunikační dovednosti, rozšiřují slovní zásobu a přibližují se světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti. Učí se, jak fungují meteorologické pomůcky, zlepšují si logické myšlení a představivost. Při hře s kamarády a sourozenci si vytvářejí zdravé sociální vazby. Nádherný vzhled domečku a spousta doplňků navíc u dětí podporuje rozvoj fantazie.

Renomovaný francouzský výrobce Smoby přináší dětem moderní hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Vlastnosti

  • francouzský domek s meteorologickou stanicí
  • 2 okna se žaluziemi a 2 posuvnými okenicemi
  • střecha s imitací střešní krytiny
  • vysoká odolnost a pevnost
  • díky velké hmotnosti odolává vlivům počasí
  • kvalitní francouzský výrobek
  • oblé hrany, sametově jemný plast
  • vhodný pro chlapce a dívky od 2 let

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu103*122*143 cm
Celková výška143 cm
Rozměry balení99*20*115 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.