Domeček Lovely Smoby červeno-zelený s 3 okny a 2 žaluziemi s UV filtrem od 2 let

Popis produktu

Domeček Lovely je kvalitní zahradní domek od renomovaného francouzského výrobce Smoby. Domek je vhodný pro chlapce i dívky od 2 let. Zahradní domek nabízí dětem 3 okna s 2 žaluziemi a praktické poloviční dveře. Kombinace červené, zelené, šedé a bílé na domečku působí přirozeně, a navíc zářivé barvy nevyblednou ani po letech používání, zásluhou anti UV filtru. Domeček Lovely vypadá velmi realisticky, a navíc ozdobí každý dvůr a zahradu.

Domeček má kvalitní dvojité stěny, je vyroben z prvotřídních plastů pomocí nejmodernější technologie Blow Molding, která domku dodává charakteristické vlastnosti – pevnost a odolnost. Domek je stabilní a výborně odolává i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Oblé hrany na domečku zaručí dětem bezpečnost při hraní a jeho plastový povrch je jemný, sametový na dotek. Rozměry tohoto prvotřídního dětského domku jsou 98*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková délka 110 cm. Zahradní domek děti využijí i v interiéru, je skladný, umožňuje bezproblémovou montáž a demontáž.

Speciálně tvarovaný reliéf na domečku připomíná stavební materiál, používaný na skutečných domech. Na zelených stěnách jsou vyobrazeny květináče se zvířátky, nad vchodem je název Smoby a u něj jsou obrázky dvou pěkných motýlků. Děti do domečku vcházejí polovičními dveřmi v šedé barvě a na bílé stěně se nacházejí také 2 otvory, přes které mohou sledovat okolí. Přes žaluzie proudí do domečku čerstvý vánek a vytvářejí polostín. Střecha je v nádherné červené barvě s imitací střešní krytiny.

Domeček Lovely se řadí mezi moderní a nadčasové domky, vyniká prvotřídní kvalitou a pravým francouzským designem. Prostorný domeček je jako stvořený pro hru více dětí, sourozenců, i kamarádů. Hra v domečku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti, slovní zásobu a hrají si hry na různá povolání, napodobují dospělé. Děti je velmi důležité vést k odpovědnosti a domeček jim v tom pomáhá. Krásné barvy na domečku u dětí navíc podporují fantazii, představivost, připadají si jako v pohádce.

Renomovaný francouzský výrobce Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Vlastnosti

 • plastový domeček prvotřídní kvality
 • 3 okna s 2 žaluziemi
 • odolné dvojité steny
 • střecha s imitací střešní krytiny
 • na vývoji se podíleli francouzští designéři
 • je pevný a stabilní
 • díky velké hmotnosti odolává vlivům počasí
 • kvalitní francouzský výrobek
 • oblé hrany, sametově jemný plast
 • vhodný pro chlapce i dívky od 2 let
 • dostatečně prostorný pro hru více dětí
Doprava nad 49€
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu98*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení99*20*115 cm
Celková délka110 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost12,50 kg / 14,75 kg
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné