Domeček cedrový na pilířích Loft 300 Red Exit Toys s voděodolnou střechou a skluzavkou červený

Popis produktu

Cedrový domeček Loft 300 od holandské značky Exit Toys představuje skvělou volbu pro všechny děti od 3 let, které touží po vlastním domku. Nadčasový domek na pilířích v červeném provedení ozdobí každý dvůr a zahradu, jeho čistý skandinávský vzhled zaujme děti i dospělé. Montáž domečku je jednoduchá, dá se snadno sestavit díky předpřipraveným dílům. Domek je vybaven plnými dveřmi s okénkem, 2 okny s otevíratelnými okenicemi, klasickým oknem a zábradlím. K domečku vede praktický žebřík se 3 stupínky a děti se mohou těšit i na červenou skluzavku o délce 118 cm, kterou můžete připevnit k domečku podle svých potřeb, z levé nebo pravé strany.

Prodloužená voděodolná střecha kryje i verandu, díky ní si děti v domečku zahrají i během deštivých dnů. Dřevěné domečky Exit Toys jsou vyráběny z prvotřídního cedrového dřeva s certifikací FSC 100%, které je získáváno těžbou v souladu s přísnými standardy lesního hospodářství. Cedrové dřevo se neodštěpuje, vyznačuje se vysokou odolností vůči dešti a nepříznivým povětrnostním podmínkám, proto skvěle odolává i hnití. Domeček nemusíte před použitím ošetřovat, stačí ho jen sestavit a dítě si v něm ihned může začít hrát i se svými sourozenci a kamarády. Váha domku je 121 kg a pyšní se nosností až 100 kg. Jeho rozměry jsou 269*215*190 cm a podlaha domku je ve výšce 56 cm.

Holandská značka  Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, EN71, FSC. Dřevěné domečky z cedru se vyznačují originálním holandským designem a umožňují dětem trávit čas na čerstvém vzduchu, kreativně se rozvíjet a vytvářet si pozitivní vztah k přírodě. Díky kvalitnímu přírodnímu materiálu vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a kdykoli si je můžete rozšířit o další skvělé zahradní doplňky z naší nabídky.


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu269*215*190 cm
Hmotnost121 kg
Nosnost100 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.