Domeček Grand Villa PalPlay s kuchyňkou

Popis produktu

PalPlay Grand Villa je prostorný dětský domeček. Nabízí mnoho možností na zábavu pro děti. Domeček pro děti se skládá ze 3 částí - střední část, předsíň, vedlejší pokoj, v níž je dětská kuchyňka s kuchyňským pultem. Druhý pokoj slouží pro malého kutila jako pracovna s pracovním pultem na nářadí. V dětské kuchyňce se děti hrají na domácnost, připravují jídla, přičemž v druhém pokoji s pracovním pultem se vesele Mistry. Je to velmi oblíbený domek, ve kterém se vyhraje najednou i více dětí. Poskytuje velký prostor a děti se v něm cítí pohodlně. Domek je prostorný a vzdušný, ani v největších vedrech poskytuje dětem příjemný chládek. Rozměry domku jsou 213*130*126 cm.

Otevíratelné okenice dětského domečku a zahradní vchodové dveře jsou plně funkční. Celý domek září ve veselých barvách. Vhodný děti od 3 let. Domeček pro děti je proveden v krásných pastelových barvách zelené, modré, fialové a hnědé barvy. Plast, ze kterého je dětský domeček vyroben je velmi pevný a odolný. Barvy jsou trvanlivé a ani po delším čase nevyblednou. Dětský domeček PalPlay Grand Villa je vhodný pro chlapečka i holčičku, svou zábavu si v něm najde každé dítě. Hra v dětském domku u dětí rozvíjí u dětí komunikační schopnosti, a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby.

Dětský domeček je na rozdíl od dřevěných domků krásné barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Dětský domeček PalPlay bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti. Věkově je vhodný pro všechny děti od 3 let. Dětský domeček se montuje a demontuje jednoduchým způsobem a proto pokud ho již nebudou děti používat, rozložený nezabírá mnoho místa. Tento dětský zahradní domek vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
Rozměry produktu213x130x126 cm
Celková výška126 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné