Domeček Frozen Disney Playhouse Smoby na podlaze s kuchyňkou na zahrádce se sprchou

Popis produktu

Domeček Frozen Disney Playhouse s originálním motivem Ledového království potěší všechny chlapce a dívky od 2 let. Domek je ozdoben obrázky princezen Anny a Elsy, také sněhulákem Olafem, Kristoffem a Svenem. Prostorný domek je vybaven polovičními dveřmi, 2 okny se žaluziemi, elektronickým zvonkem a velkou zahrádkou se 3 ploty a 6 květináči, ve kterých se děti naučí pěstovat vlastní květiny. Nabíjecí solární LED lampa zajistí, že si s domečkem zahrají i po západu slunce. Je odolná vůči stříkající vodě, splňuje kritéria standardu IP54, lze přenášet díky praktické rukojeti.

Sprchová hlavice se 2 módy stříkání vody osvěží děti během letních dnů, jejíž součástí je konektor pro připojení zahradní hadice. O bezpečnou chůzi se postará pevná plastová podlaha o rozměrech 2,4 m², je vyrobena ze 100% recyklovatelného plastového materiálu s protiskluzovým povrchem. Součástí domečku je i venkovní kuchyňka se 17 doplňky, díky které si děti zahrají hry na šéfkuchaře. K dispozici budou mít talířky, příbory, nožík, napichovací vidličku, lopatku na míchání, hrnec s poklicí, skleničky a párky. Před silnými slunečními paprsky děti ochrání slunečník Sunshade s nastavitelnou výškou od 105 do 155 cm.

Domeček má pevné stěny, vyznačuje se vysokou stabilitou a výborně odolává i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Oblé hrany na domečku zaručí dětem bezpečnost při hraní a jeho plastový povrch je sametově jemný na dotek. Povrch domku a doplňků je chráněn anti UV filtrem, takže jejich barvy nevyblednou ani po letech používání. Rozměry tohoto prvotřídního dětského domečku jsou 98*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková délka 110 cm. Zahradní domek mohou dětičky používat i v exteriéru i interiéru, je skladný, umožňuje rychlé složení i rozložení.

Domek působí reálně také díky speciálně tvarovanému reliéfu, připomínající stavební materiál, používaný na skutečných domech. Na stěně jsou vyobrazeny květináče se zvířátky, nad vchodem je název Smoby a u něj jsou obrázky dvou pěkných motýlků. Děti do domku vcházejí polovičními dveřmi v modré barvě a na stěně se nacházejí také originální designové otvory, přes které mohou sledovat okolí. Střecha působí realisticky díky imitaci střešní krytiny.

Domeček Frozen se řadí mezi nejkrásnější domečky díky svému originálnímu francouzskému designu a prvotřídní kvalitě. Prostorný domeček je jako stvořený pro hru více dětí, sourozenců i kamarádů. Hra v domečku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti, slovní zásobu a hrají si hry na různá povolání nebo na pohádkové postavy. Děti je velmi důležité vést k zodpovědnosti a domeček jim v tom pomáhá. Krásný design a barevný motiv domečku Frozen v dětech podněcují rozvoj fantazie a představivosti, připadají si jako v pohádce.

Renomovaný francouzský výrobce Smoby vyrábí prvotřídní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu98*110*127 cm
Celková výška127 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůAno
gift SS2024ECO529 Vozík na ťahanie
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.