Domeček Friends House Smoby s plotem

Popis produktu

Domeček Friends House od francouzského výrobce Smoby je moderní domek do zahrady, se kterým se zahraje i několik dětí již od 3 let. Originální domeček se vyznačuje stabilní konstrukcí a pevnými dvojitými stěnami, které odolávají i nepříznivému počasí. Pestrobarevný domeček si zachová své zářivé barvy po dlouhá léta díky anti UV filtru, který chrání barvy před vyblednutím. Realistický domeček pro děti je stabilní, pevný a bezpečný, a navíc krásně zapadne na každý dvůr a zahradu. Kromě domku se chlapci a dívky mohou těšit na piknikový stůl s lavicemi a plot s květináči, takže si zahrají i množství her na různé profese.

Domeček Friends House je velmi prostorný a vzdušný. V jeho přední části jsou otevíratelná poloviční dvířka s poštovní schránkou, 2 velká okna a 1 okénko pod střechou a chybět nesmí ani elektronický zvonek, na který by měla zazvonit každá návštěva. Před vstupem do domku se nachází dlouhý zelený plot s květináči, do kterých si dětičky budou moci zasadit různé kytičky a bylinky. Díky tomu se u dětí rozvíjí pocit zodpovědnosti, naučí se starat o své okolí, a navíc získají krásný přístupový prostor do domečku.

Zahradní domeček má krásně tvarovaný reliéf s charakteristickým vzhledem dřeva na stěnách, na kterých jsou znázorněny i pěkné dětské motivy – kočička, ptáčci, květinka a pejsek. Šedá střecha působí realistickým dojmem, který umocňuje i pěkný komín. Boční stěny domku mají klasický cihlový reliéf. Originální francouzský design zaujme všechny děti na první pohled. Při hře s domečkem si rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti, napodobují dospělé. Výrazné barvy domečku podněcují fantazii a představivost. Bohaté množství doplňků a příslušenství pomáhá dětem s rozvojem jemné motoriky a hry na profese umocňují zážitek ze hry.

V zadní části domku jsou dvojité mřížované dveře, 2 velká okna a 1 malé okénko ve vrchní části. Zahradní domeček pro děti má rozměry 171*217*172 cm. Celková výška domku je 172 cm a jeho délka 217 cm. Elektronický domeček funguje na baterie 2 x AAA/1,5V/LR03. Domeček se dá sestavit i rozložit velmi jednoduše. Domek Friends House vydrží dětem celá léta, při výrobě byl použit prvotřídní plastový materiál, který je jemný, sametový na dotek a zároveň se vyznačuje odolností a pevností.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Zahradní domeček pro děti je inspirován nejnovějšími trendy v architektuře.

Vlastnosti

 • originální dětský domeček s plotem v přední části
 • stabilní a odolná konstrukce
 • na každý dvůr nebo zahradu
 • reliéf na stěnách imituje stavební materiál
 • piknikový stůl s lavičkami
 • elektronický zvonek na dveřích
 • výška 172 cm
 • vhodný i pro hru více dětí
 • nádherné zářivé barvy s anti UV filtrem
 • dvojité stěny
 • se zaoblenými hranami
 • kvalitní francouzský výrobek
 • vhodný od 3 let
 • pro kluky i holky
Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu171*217*172 cm
Celková výška172 cm
Rozměry balení150*40*88 cm
Celková délka217 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost34,5 kg / 38,5 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné