Domeček ekologický v základní sestavě v přírodních barvách Neo Jura Lodge Playhouse Green Smoby rozšiřitelný

Popis produktu

Ekologický domeček Neo Jura Lodge od francouzského výrobce Smoby představuje originální dárek pro chlapce a dívky již od 24 měsíců. Špičkový domek je vyroben ekologickým způsobem, při výrobě bylo použito až 53 % recyklovaného materiálu, díky čemuž se výrazně přispělo k ochraně životního prostředí. Dětský domeček je vybaven 2 polovičními dveřmi, poštovním otvorem, 2 okny s otevíratelnými okenicemi a krmítkem pro ptáčky. Stěny domku působí velmi realisticky, jeho povrch je tvořen reliéfem z kamene a dřeva.

Díky venkovní kuchyňce se 17 doplňky si zahrají i na šéfkuchaře a své hosty mohou usadit k piknikovému stolku u boční strany domku. Elektronický zvonek u vchodu poslouží pro ohlášení příjezdu každé návštěvy. Rozšiřitelný domeček zabaví děti na dlouhá léta, kdykoli k němu můžete dokoupit originální doplňky. Moderní domek má povrch chráněný UV filtrem, díky čemuž si zachová svůj krásný vzhled i po letech používání. Robustní a pevná konstrukce domku skvěle odolává silnému větru a vlivům počasí. 

Rozměry domečku jsou 116*124*132 cm a jeho celková výška je 132 cm. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domeček pro děti nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat, že vám bude doma překážet. S domečkem se zabaví najednou i více dětí, přibližují se světu dospělých, při společných hrách si rozvíjejí i logické myšlení a komunikační schopnosti. Ekologický domeček z kolekce Smoby Green zároveň děti vede k zodpovědnému vztahu k přírodě, učí se chránit životní prostředí.

Francouzský výrobce Smoby přináší dětem kvalitní hračky již celá desetiletí. Hračky Smoby mají pestré barvy a proto podněcují dětskou fantazii a představivost, pomáhají jim rozvíjet jemnou motoriku a sebevědomí. Mají také oblé hrany, které chrání děti před zraněním. Plast na hračkách Smoby je sametový na dotek, jsou zárukou francouzské kvality, bezpečnosti a originality.

Vlastnosti

 • ekologická výroba – domeček obsahuje až 53 % recyklovaného materiálu
 • rozšiřitelný o další doplňky
 • realistický vzhled
 • vhodný do interiéru i exteriéru
 • pro chlapce i dívky od 2 let
 • odolná a maximálně stabilní konstrukce
 • UV filtr chrání barvy před vyblednutím
 • celková výška 132 cm
 • prostorný pro hru více dětí
 • sametově jemný plast se zaoblenými hranami
 • špičkový francouzský výrobek

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu116*124*132 cm
Celková výška132 cm
Rozměry balení100*29*122 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.