Domeček ekologický Neo Jura Lodge Playhouse Green Smoby rozšiřitelný 2 dveře 2 okna s okenicemi z recyklovaného materiálu s UV filtrem od 24 měsíců

Popis produktu

Ekologický domeček Neo Jura Lodge od francouzského výrobce Smoby představuje originální dárek pro chlapce a dívky již od 24 měsíců. Špičkový francouzský domeček je vyroben ekologickým způsobem, při výrobě se použilo až 53 % recyklovaného materiálu, díky čemuž se výrazně přispělo k ochraně životního prostředí. Dětský domeček je vybaven 2 polovičními dveřmi, 2 okny s otevíratelnými okenicemi a krmítkem pro ptáčky. Stěny domku působí velmi realisticky, jeho povrch je tvořen reliéfem z kamene a dřeva, spolu s obrázky zvířátek a květinek.

Rozšiřitelný domeček zabaví děti na dlouhá léta, kdykoli k němu můžete dokoupit originální doplňky, se kterými chlapci a dívky získají krásné zážitky a zahrají si i hry na různá povolání. Moderní domek má povrch chráněný UV filtrem, díky čemuž si zachová svůj krásný vzhled i po letech používání. Robustní a pevná konstrukce domku skvěle odolává silnému větru a vlivům počasí. Barevná kombinace šedé, bílé, zelené a hnědé působí harmonickým dojmem, domeček ozdobí každou zahradu a dvůr. Prostorný interiér je jako stvořený pro různé hry a zábavu.

Rozměry domečku jsou 116*124*132 cm a jeho celková výška je 132 cm. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domeček pro děti nezabírá moc místa, a tak se nemusíte obávat, že vám bude doma překážet. S domečkem se zabaví najednou i více dětí, přibližují se světu dospělých, při společných hrách si rozvíjejí i logické myšlení a komunikační schopnosti. Ekologický domeček z kolekce Smoby Green zároveň děti vede k zodpovědnému vztahu k přírodě, učí se chránit životní prostředí.

Francouzský výrobce Smoby přináší dětem kvalitní hračky již celá desetiletí. Hračky Smoby mají pestré barvy a proto podněcují dětskou fantazii a představivost, pomáhají jim rozvíjet jemnou motoriku a sebevědomí. Mají také oblé hrany, které chrání děti před zraněním. Plast na hračkách Smoby je sametový na dotek, jsou zárukou francouzské kvality, bezpečnosti a originality.

Vlastnosti

  • zahradní domek s otevíratelnými okenicemi a dveřmi
  • ekologická výroba – domeček sestává až z 53 % recyklovaného materiálu
  • rozšiřitelný o další doplňky
  • krmítko pro ptáky
  • realistický vzhled
  • vhodný do interiéru i exteriéru
  • pro chlapce i dívky od 2 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu116*124*132 cm
Celková výška132 cm
Rozměry balení100*29*122 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.