Dřevěný domeček pro panenky Doll´s House with Furnitures Eichhorn patrový se 4 pokoji 3 figurkami a nábytkem výška 44 cm

Popis produktu

Dřevěný domeček pro panenky Doll's House od německé značky Eichhorn potěší a zabaví všechny kreativní děti již od 3 let. Prostorný a vzdušný 2patrový domek v sobě skrývá 4 místnosti s obývákem a kuchyní v přízemí a ložnicí s koupelnou na patře. Domek s šedou střechou je vyroben kvalitního lipového dřeva, je to krásný doplněk do každého dětského pokojíčku, se kterým si zahraje i několik dětí. Otevřený styl umožňuje snadný přístup z více stran. Vnitřní stěny pokojíčků jsou vyzdobeny barevnými vzory, díky kterým získají chlapci i dívky realističtější zážitek. Domek je vybaven i zahradní částí s lehátkem.

Malí designéři a architekti se mohou těšit na přírodní nábytek v nejvyšší kvalitě. Součástí 25dílné sady je i gauč, postel, stůl, židle, postýlka, skříň, vana a další skvělé doplňky, které si děti uloží do domku podle svých vlastních představ. Velkou radost jim udělají i 3 figurky – tatínek, maminka a děťátko, se kterými si budou vytvářet vlastní originální příběhy a hrát si s nimi každý den. Při výrobě bylo použito pečlivě opracované dřevo, díky kterému se dětem dostane do rukou produkt špičkové kvality. Jemné linie domku v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii.

S dřevěným domkem Eichhorn se děti stanou skutečnými interiérovými designéry. Pečlivě budou hledat nejlepší způsob, jak umístit nábytek do pokojů, přemýšlejí nad různými možnostmi, a tak si rozvíjejí logické myšlení a představivost. Interiérové návrhářství se pro děti stane zábavnou činností, díky které se hravou formou přibližují světu dospělých, nabývají pocit zodpovědnosti za své vlastní jednání a výsledek. Dřevěný domeček zabaví děti na dlouhé roky, neustále objevují nové způsoby hraní a vylepšení, a tak smysluplně tráví svůj volný čas. Rozměry produktu jsou 53*36*44 cm, celková výška domku je 44 cm.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • vzdušný dřevěný domeček pro panenky
  • 4pokojový s nábytkem
  • součástí i 3 figurky
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • německý design od Eichhorn
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu53*36*44 cm
Celková výška44 cm
Rozměry balení44*39*33 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.