Domeček cedrový na pilířích Crooky 350 Exit Toys s voděodolnou střechou verandou a skluzavkou šedobéžový

Popis produktu

Cedrový domeček Crooky 350 od holandské značky Exit Toys představuje skvělou volbu pro všechny děti od 3 let. Stylový domeček na pilířích v šedobéžovém provedení vytvoří v každé zahradě a dvoře pohádkovou atmosféru. Montáž domečku je jednoduchá, dá se snadno sestavit díky předpřipraveným dílům. Fantastický vzhled domku umocňují precizně vypracované detaily, šikmé dveře s okénkem, 2 šikmá okna, 1 zešikmené okno s otevíratelnými okenicemi a na průčelí domku najdou děti černou tabulku, na kterou mohou psát a kreslit křídou. K domečku vede praktický žebřík se 3 schůdky, veranda je chráněna zábradlím a na konci domečku čeká na děti krásná červená skluzavka o délce 118 cm.

Kvalitní voděodolná střecha kryje i rozšířenou část verandy, takže se děti pobaví s domečkem i během nepříznivého počasí. Domečky Exit Toys jsou vyráběny z prvotřídního cedrového dřeva s certifikací FSC 100%, které je získáváno těžbou v souladu s přísnými standardy lesního hospodářství. Cedrové dřevo se neodštěpuje, vyznačuje se vysokou odolností vůči dešti a nepříznivým povětrnostním podmínkám, proto skvěle odolává i hnití. Domeček nemusíte před použitím ošetřovat, stačí ho jen sestavit a dítě si v něm ihned může začít hrát i se svými sourozenci a kamarády. Celkové rozměry domečku jsou 322*227*184 cm, podlaha je ve výšce 56 cm. Váha domku je 165 kg, má vysokou nosnost až 100 kg.

Holandská značka Exit Toys už dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, EN71, FSC. Dřevěné domečky z cedru se vyznačují originálním holandským vzhledem a umožňují dětem trávit čas na čerstvém vzduchu, kreativně se rozvíjet a vytvářet si pozitivní vztah k přírodě. Díky kvalitnímu přírodnímu materiálu vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a kdykoli si je můžete rozšířit o další skvělé zahradní doplňky z naší nabídky.


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu322*227*184 cm
Hmotnost165 kg
Nosnost100 kg
Barvabéžová,šedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.