Domeček cedrový na pilířích Crooky 300 Exit Toys s voděodolnou střechou a skluzavkou šedobéžový

Popis produktu

Cedrový domeček Crooky 300 od holandské značky Exit Toys nabídne dětem od 3 let hodiny skvělé zábavy! Nadčasový domeček na pilířích v šedobéžovém provedení vytvoří v každé zahradě a dvoře pohádkovou atmosféru. Montáž domečku je jednoduchá, dá se snadno sestavit díky předpřipraveným dílům. Fantastický vzhled domku umocňují precizně vypracované detaily, šikmé dveře s okénkem, 2 šikmá okna, 1 zešikmené okno s otevíratelnými okenicemi a na průčelí domku najdou děti černou tabulku, na kterou mohou psát a kreslit křídou. K domečku vede praktický žebřík se 3 schůdky, veranda je chráněna zábradlím a na konci domečku čeká na děti krásná červená skluzavka o délce 118 cm.

Díky voděodolné střeše si děti mohou hrát v domečku i během dešťových přeháněk. Dřevěné domky Exit Toys jsou vyráběny z prvotřídního cedrového dřeva s certifikací FSC 100%, které je získáváno těžbou v souladu s přísnými standardy lesního hospodářství. Cedrové dřevo se neštěpí, vyznačuje se vysokou odolností vůči dešti a nepříznivým povětrnostním podmínkám, proto skvěle odolává i hnití. Domeček nemusíte před použitím ošetřovat, stačí ho jen poskládat a dítě si v něm ihned může začít hrát i se svými sourozenci a kamarády. Celkové rozměry domečku jsou 269*227*184 cm, podlaha je ve výšce 56 cm. Váha domku je 133 kg, pyšní se vysokou nosnost až 100 kg.

Holandská značka Exit Toys už dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, EN71, FSC. Dřevěné domečky z cedru se vyznačují originálním holandským vzhledem a umožňují dětem trávit čas na čerstvém vzduchu, kreativně se rozvíjet a vytvářet si pozitivní vztah k přírodě. Díky kvalitnímu přírodnímu materiálu vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a kdykoli si je můžete rozšířit o další skvělé zahradní doplňky z naší nabídky.


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu269*227*184 cm
Hmotnost133 kg
Nosnost100 kg
Barvabéžová,šedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.