Domeček cedrový Crooky 100 Exit Toys s voděodolnou střechou šedobéžový

Popis produktu

Cedrový domeček Crooky 100 od holandské značky Exit Toys nabídne dětem od 3 let hodiny skvělé zábavy! Nádherný domeček v šedobéžovém provedení vytvoří v každé zahradě a dvoře pohádkovou atmosféru. Díky praktickým rozměrům 164*171*145 cm nezabírá mnoho místa a lze jej snadno sestavit díky předpřipraveným dílům. Fantastický vzhled domku umocňují precizně vypracované detaily, šikmé dveře s okénkem, 2 šikmá okna, 1 zešikmené okno s otevíratelnými okenicemi a na průčelí domku čeká také černá tabulka, na kterou si děti mohou psát a kreslit křídou. Pohádkový domeček pomůže chlapcům a dívkám rozvíjet jejich představivost a fantazii při každodenní hře.

Díky voděodolné střeše si děti mohou hrát v domečku i během dešťových přeháněk. Dřevěné domky Exit Toys jsou vyráběny z prvotřídního cedrového dřeva s certifikací FSC 100%, které je získáváno těžbou v souladu s přísnými standardy lesního hospodářství. Cedrové dřevo se neodštěpuje, vyznačuje se vysokou odolností vůči dešti a nepříznivým povětrnostním podmínkám, proto skvěle odolává i hnilobě. Domeček nemusíte před použitím ošetřovat, stačí ho jen sestavit a dítě si v něm ihned může začít hrát i se svými sourozenci a kamarády. Váha domečku je 78 kg, nosnost až 100 kg.

Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, EN71, FSC. Dřevěné domky z cedru se vyznačují originálním holandským designem a umožňují dětem trávit čas na čerstvém vzduchu, kreativně se rozvíjet a vytvářet si pozitivní vztah k přírodě. Díky kvalitnímu přírodnímu materiálu vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a kdykoli si je můžete rozšířit o další skvělé zahradní doplňky z naší nabídky.


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu164*171*145 cm
Hmotnost78 kg
Nosnost100 kg
Barvabéžová,šedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.