Popis produktu

Domeček Corolle Playhouse od francouzského výrobce Smoby je skvělým dárkem pro všechny děti a zejména dívky od 2 let, které si v něm zahrají se svými oblíbenými panenkami. V přední části domku se nachází elektronický zvonek a poloviční dveře s krásným květinovým vzorem. Prostorný domeček v bílo-růžovém provedení je vybaven 2 okny se žaluziemi a posuvnými okenicemi, díky čemuž budou mít děti v domečku dostatek čerstvého vzduchu a příjemný stín.

Součástí domečku je velká zahrádka se 3 ploty a 6 květináči, ve kterých se děti naučí pěstovat vlastní květiny a rostliny. Nabíjecí solární LED lampa zajistí, že si s domečkem zahrají i po západu slunce. Je odolná vůči stříkající vodě, splňuje kritéria standardu IP54, lze přenášet díky praktické rukojeti. Sprchová hlavice se 2 módy stříkání vody osvěží děti během letních dnů, jejíž součástí je konektor pro připojení zahradní hadice. O bezpečnou chůzi se postará pevná plastová podlaha o rozměrech 2,4 m², je vyrobena ze 100% recyklovatelného plastového materiálu s protiskluzovým povrchem.

Děti ocení i skvělou venkovní kuchyňku se 17 doplňky, díky které si zahrají hry na šéfkuchaře. Kuchyňka nabízí dřez s kohoutkem na mytí nádobí, dostatek úložného prostoru a háčky na zavěšení nářadí. K dispozici budou mít talířky, příbory, nožík, napichovací vidličku, lopatku na míchání, hrnec s poklicí, skleničky a párky. Před silnými slunečními paprsky během vaření děti ochrání slunečník Sunshade s nastavitelnou výškou od 105 do 155 cm.

Domeček má pevné stěny, vyznačuje se vysokou stabilitou a výborně odolává i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Oblé hrany na domečku zaručí dětem bezpečnost při hraní a jeho plastový povrch je sametově jemný na dotek. Rozměry tohoto prvotřídního dětského domečku jsou 98*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková délka 110 cm. Domeček působí realisticky i díky speciálně tvarovanému reliéfu, připomínající stavební materiál, používaný na skutečných domech. Povrch domku je chráněn anti UV filtrem, takže jeho barvy nevyblednou ani po letech používání.

Domeček Corolle patří mezi jeden z nejkrásnějších domků, jemný růžový vzhled vytváří příjemné a domácí prostředí, které ocení i nejmenší děti. Díky jeho prostornosti se v něm holčičky zabaví spolu se svými sourozenci a kamarádkami, zlepšují si sociální vazby a získávají zdravé sebevědomí. Hra v domečku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti, slovní zásobu a hrají si hry na různá povolání nebo si do něj přinesou své panenky a hrají si na rodiče. Krásný design a barevný motiv domečku Corolle v dětech podněcují rozvoj fantazie a představivosti.

Přední francouzský výrobce Smoby přináší dětem kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu98*110*127 cm
Celková výška127 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.