Popis produktu

Nejnovější a nejmodernější domeček se zahradní restaurací Chef House DeLuxe s nástavbovým řešením z dílny francouzských designérů Smoby je vynikající volbou pro všechny děti od 2 let, které budou překvapené množstvím doplňků a výbavy. Zahrají si na vedoucí restaurace, obchodníky a šéfkuchaře zároveň, přičemž svým kamarádům a sourozencům připraví mnoho chutných překvapení. Nadčasový koncept ocení všechny kreativní děti, které mohou naplno realizovat své nápady. Jeho součástí je i sada dětského nábytku ve špičkové kvalitě.

Domeček se šedou střechou působí opravdu realisticky, jeho tyrkysovo-bílý povrch připomíná reliéf z kamene a dřeva. Jeho součástí jsou plné uzamykatelné dveře s otvorem na dopisy od pošťáka, 2 okna s 2 otevíratelnými okenicemi a 2 kulatá okénka, takže se dovnitř dostane příjemný vánek během horkých letních dnů. Jedno velké okno je vybaveno stříškou, pod kterou je pracovní pult, přes který dítě komunikuje se svými zákazníky, přijímá objednávky, inkasuje peníze a vydává jídlo. Na okenice lze zavěsit informační tabulky, na které se dá psát s křídou. Malí obchodníci na ně napíší informace o cenách produktů, otevíracích a zavíracích hodinách.

V prostorném interiéru je umístěna kuchyňská linka s integrovanou pečicí troubou a ledničkou, dřez na mytí nádobí, polička na talířky s háčky na kuchyňské náčiní a polička na koření s úchytkami na objednávky. Kuchaři budou spokojeni s varnou deskou s plynovým grilem s imitací plamenů, díky kterým působí velmi realisticky. Děti se dosyta zabaví s 38 doplňky, mezi nimiž se nachází kečup, hořčice, džus, pánev s palačinkami, kuřátko, párky, hamburger, různé druhy koláčků, slánka, pepřenka, láhev na vodu, napichovací vidlička, nůž na krájení surovin, naběračka, příbory s 2 talířky, 2 sklenice, tácek na krájení a zelený podnos.

Šikovní prodavači se mohou spolehnout na pokladnu s kalkulačkou, přičemž nechybí ani replika mikrofonu. Zákazník, který si přeje zaplatit kartou, může využít platební terminál, do kterého se vkládá platební karta a z druhé strany se do ní dá vložit kartička s objednávkou s celkovou cenou. Domek s restaurací vydrží bavit děti po dlouhá léta. Naučí se vzájemně spolupracovat a rozdělí se na zákazníky a majitele restaurace, kteří budou mít na starosti obsluhu a roznášení objednávek, vaření a pečení, přijímání plateb. Budou se snažit, aby byli zákazníci spokojeni se svým jídlem, zjišťují, jak ve skutečnosti vypadá každodenní život kuchaře. Rozvíjejí si komunikační schopnosti, jemnou motoriku a pomocí her napodobují dospělé, získávají pocit zodpovědnosti.

Nadstandardní výbava v sobě zahrnuje i kvalitní letní kuchyňku se 17 doplňky, piknikový stolek s lavicemi a malí zahrádkáři ocení předzahrádku s květináči, ve kterých si mohou pěstovat různé bylinky a květiny. Součástí domečku je i zvonek, kterým návštěva ohlásí svůj příchod, okapová roura s barelem na zachycování dešťové vody (lze umístit na různé strany domku), spolu s konvičkou na zalévání. Pokud děti nemají dostatek dešťové vody na zalévání, můžete jim nalít vodu na střechu, odkud jim steče přes okap do sběrné nádoby. Děti, které nechtějí prozradit své tajné recepty, určitě potěší celé dveře s klíčkem, spolu s otvorem na dopisy od pošťáka a designovými otvory, které během slunečných dnů vytvářejí originální efekt paprsků.

Pro maximální pohodlí a zábavu během zahradních oslav a posezení najdete v balení pevný a odolný nábytek pro děti – lavice KidBench s 2 místy k sezení, 3 taburetky KidStool, které se dají využít i jako nízké stolky, stůl KidTable, ke kterému se pohodlně usadí 4 děti a židle KidChair s opěradlem. Jsou vyrobeny z prvotřídního plastu, vyznačují se velkou odolností a stabilitou. Jejich povrch je chráněn anti UV filtrem, takže si zachovají své krásné zářivé barvy i po letech hraní. Jejich výhodou je, že je můžete používat i v interiéru jako běžný dětský nábytek.

Při objednávce máte možnost v košíku dokoupit k domku i kvalitní plastovou podlahu ve 2 variantách – podlaha pod domeček (sada 12 dílů) nebo podlaha pod domek i vnější doplňky (sada 18 dílů). Domeček pro děti je vyroben z odolného plastového materiálu, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je jemný, sametový na dotek. Domeček je vyhotoven v krásných zářivých barvách, které si zachová i po letech díky anti UV filtru, který je ochrání před slunečním zářením. Domek má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí. Rozměry tohoto domku jsou 125*132*136 cm a jeho celková výška je 135 cm. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Vlastnosti

 • nadčasový domeček s restaurací a obchodem
 • součástí i letní kuchyňka s 17 doplňky
 • elektronický zvonek
 • piknikový stůl s lavicemi
 • předzahrádka s květináči
 • plné uzamykatelné dveře
 • okapová roura s barelem a konvičkou
 • sada moderního nábytku
 • 38dílná sada doplňků
 • vhodný do interiéru i exteriéru
 • pro chlapce i dívky od 2 let
 • odolná a maximálně stabilní konstrukce
 • anti UV filtr chrání barvy před vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • prostorný pro hru více dětí
 • sametově jemný plast se zaoblenými hranami
 • moderní francouzský výrobek
Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu125*132*136 cm
Celková výška136 cm
Výška pracovní plochy49 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.