Domeček se zahradní restaurací Chef House DeLuxe Smoby s podlahou od 24 měsíců

Popis produktu

Nejmodernější domeček se zahradní restaurací Chef House s kuchyňkou a obchodem pochází z dílny francouzských designérů Smoby a je perfektní volbou pro všechny děti od 2 let. Dětský domeček nabídne dětem nové zážitky při hře na povolání – zahrají si na manažery restaurace, obchodníky a kuchaře, zábavným způsobem se přibližují světu dospělých. Nadčasový koncept ocení všechny kreativní děti, které dostanou prostor pro realizaci všech svých představ. Zahraje si s ním i několik dětí, využít se dá v interiéru i exteriéru, během zahradních posezení a oslav.

Domek se šedou střechou působí velmi realisticky, jeho tyrkysovo-bílý povrch připomíná reliéf z kamene a dřeva. Jeho součástí jsou poloviční dveře s otvorem na dopisy od pošťáka, 2 okna s 2 otevíratelnými okenicemi a 2 kulatá okénka, takže bude uvnitř během horkých letních dnů příjemný vánek. Jedno velké okno je vybaveno stříškou, pod kterou je pracovní pult, přes který dítě komunikuje se svými zákazníky, přijímá objednávky, inkasuje peníze a vydává jídlo. Na okenice lze zavěsit informační tabulky, na které se dá psát s křídou. Malí obchodníci na ně napíší informace o cenách produktů, otevíracích a zavíracích hodinách.

V interiéru najdou malí zvědavci kuchyňskou linku s integrovanou pečicí troubou a ledničkou, dřez na mytí nádobí, poličku na talířky s háčky na kuchyňské náčiní a poličku na koření s úchytkami na objednávky. Kuchaři budou nadšeni varnou deskou s plynovým grilem s imitací plamenů, díky kterým působí velmi realisticky. Děti se dosyta zabaví s 38 doplňky, mezi nimiž se nachází kečup, hořčice, džus, pánev s palačinkami, kuřátko, párky, hamburger, různé druhy koláčků, slánka, pepřenka, láhev na vodu, napichovací vidlička, nůž na krájení surovin, naběračka, příbory s 2 talířky, 2 sklenice, tácek na krájení a zelený podnos.

Při obchodování se děti spolehnou na pokladnu s kalkulačkou, spolu s replikou mikrofonu. Zákazník, který si přeje zaplatit kartou, může využít platební terminál, do kterého se vkládá platební karta a z druhé strany se do ní dá vložit kartička s objednávkou s celkovou cenou. Domek s restaurací vydrží bavit děti po dlouhá léta. Naučí se vzájemně spolupracovat a rozdělí se na zákazníky a majitele restaurace, kteří budou mít na starosti obsluhu a roznášení objednávek, vaření a pečení, přijímání plateb. Budou se snažit, aby byli zákazníci spokojeni se svým jídlem, zjišťují, jak ve skutečnosti vypadá každodenní život kuchaře. Rozvíjejí si komunikační schopnosti, jemnou motoriku a pomocí her napodobují dospělé, získávají pocit zodpovědnosti.

V balení se nachází i kvalitní plastová podlaha, která má multifunkční využití – lze použít k vytvoření podlahy v domečku, terasy nebo i chodníku k domku. Podlahu tvoří plastové čtverce, které se spojují klipovým způsobem bez nářadí. Podlaha je vyrobena z prvotřídního 100% recyklovatelného plastového materiálu, který nezatěžuje životní prostředí. Je vzdušná a zároveň tvoří ochrannou vrstvu mezi domkem a zemí, v exteriéru umožňuje dětem chůzi po rovném povrchu, přičemž mají nohy na čistém podkladu. Podlaha je ošetřena anti UV filtrem a neklouže. V případě potřeby máte možnost dokoupit si v košíku při objednávce další balík podlahy (6 dílů), které použijete pod další doplňky.

Domeček nabízí možnost rozšíření o různé doplňky a příslušenství. Malé kuchaře potěší i venkovní letní kuchyňka, piknikový stolek a zahrádkáři si mohou před restaurací udělat předzahrádku s květináči (libovolné umístění). Vynikajícím doplňkem se stane i zvonek u dveří, okapová roura s barelem na zachycování dešťové vody (dá se namontovat na tu stranu domku, která vám nejvíce vyhovuje), spolu s konvičkou na zalévání. Děti si tak budou zalévat kytičky buď dešťovou vodou, nebo jim ji můžete nalít na střechu a nechat stéci přes okap. Děti, které nechtějí prozradit své tajné recepty, určitě potěší celé dveře s klíčkem, spolu s otvorem na dopisy od pošťáka. Všechny tyto doplňky se dají k domku kdykoliv samostatně dokoupit.

Domeček pro děti je vyroben z odolného plastového materiálu, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je jemný, sametový na dotek. Domek je vyhotoven v krásných zářivých barvách, které si zachová i po letech díky anti UV filtru, který je ochrání před slunečním zářením. Domek má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí. Rozměry tohoto domku jsou 125*132*136 cm a jeho celková výška je 135 cm. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem.

Francouzský Smoby již po dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Vlastnosti

 • multifunkční domeček s restaurací a obchodem
 • kvalitní plastová podlaha
 • možnost rozšíření o další doplňky
 • 38dílná sada doplňků
 • vhodný do interiéru i exteriéru
 • pro chlapce i dívky od 2 let
 • odolná a maximálně stabilní konstrukce
 • anti UV filtr chrání barvy před vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • prostorný pro hru více dětí
 • sametově jemný plast se zaoblenými hranami
 • špičkový francouzský výrobek

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu125*132*136 cm
Celková výška136 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost22,5 kg/25,7 kg
Barvatyrkysová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné