Domeček Chef House PalPlay s kuchyňkou

Popis produktu

PalPLay dětský domeček na hraní je 111 cm vysoký. Provedení domečku pro děti je v krásných svěžích pastelových odstínech modré, růžové, zelené a oranžové a hnědé barvy. Kromě krásných barev má i otevíratelné okenice a zahradní dvoukřídlé vchodové dveře. Rozměry dětského domečku jsou 101*105*111 cm. Bezpečnost domku je zaručena díky pevnosti plastových stěn domečku. Stane se krásným doplňkem vaší zahrady či dvora. Děti stráví hrou v domečku dlouhé hodiny a stane se součástí jejich dětství.

Z jedné strany domku je kuchyňský pult, s otevíratelnými dveřmi na troubě a dřezem. Z druhé strany je malá předzahrádka, se šikmou střechou. Domeček pro děti od výrobce kvalitních dětských hraček PalPlay je světlý, vzdušný a prostorný. Je vhodný pro děti od 3 let. Dětský domeček je vyroben z kvalitních a odolných materiálů. V tomto krásném barevném domečku se pohodlně zahraje jedno a více dětí. Hra v dětském domku rozvíjí u dětí komunikační schopnosti, a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby.

Dětský domeček je na rozdíl od dřevěných domků krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Dětský domeček PalPlay bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti. Věkově je vhodný pro všechny děti od 3 let. Dětský domeček se montuje a demontuje jednoduchým způsobem a proto pokud ho už nebudou děti používat, rozložený nezabírá mnoho místa. Tento dětský zahradní domek vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
Rozměry produktu101*105*111 cm
Celková výška111 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné