Domeček se zahradní restaurací Chef House DeLuxe Smoby s komplet nástavbovým řešením a houpačkou Kocour od 24 měsíců

Popis produktu

Nádherný dětský domeček se zahradní restaurací Chef House s kuchyňkou a obchodem navrhli přední francouzští designéři Smoby pro všechny děti od 2 let, které získají vlastní prostor pro kreativní seberealizaci. Spolu s ním se zabaví na dlouhé roky, přičemž se budou moci naplno věnovat hrám na povolání – vyzkouší si pozici šéfa restaurace, prodavače a šéfkuchaře, přičemž získají množství krásných zážitků. Moderní domeček byl vytvořen s ohledem na všestranný rozvoj dětí – mentální i fyzický. Zahraje si s ním i několik dětí, využít se dá v interiéru i exteriéru, během zahradních posezení a oslav.

Domeček se šedou střechou působí velmi realisticky, jeho tyrkysovo-bílý povrch připomíná reliéf z kamene a dřeva. Jeho součástí jsou plné dveře s otvorem na dopisy od pošťáka a 3 designovými otvory, které vytvářejí během slunečných dní originální efekt paprsků, 2 okna s 2 otevíratelnými okenicemi a 2 kulatá okénka, takže bude uvnitř během horkých letních dnů příjemný vánek. Jedno velké okno je vybaveno stříškou, pod kterou je pracovní pult, přes který dítě komunikuje se svými zákazníky, přijímá objednávky, platby a vydává jídlo. Na okenice lze zavěsit informační tabulky, na které se dá psát s křídou. Malí obchodníci na ně napíší informace o cenách produktů, otevíracích a zavíracích hodinách. Elektronický zvonkem u dveří se ohlásí každý netrpělivý host.

V interiéru najdou malí kuchaři kuchyňskou linku s integrovanou pečicí troubou a ledničkou, dřez na mytí nádobí, poličku na talířky s háčky na kuchyňské náčiní a poličku na koření s úchytkami na objednávky. Kuchaři budou nadšeni varnou deskou s plynovým grilem s imitací plamenů, díky kterým působí velmi realisticky. Děti se dosyta zabaví s 38 doplňky, mezi nimiž se nachází kečup, hořčice, džus, pánev s palačinkami, kuřátko, párky, hamburger, různé druhy koláčků, slánka, pepřenka, láhev na vodu, napichovací vidlička, nůž na krájení surovin, naběračka, příbory s 2 talířky, 2 sklenice, tácek na krájení a zelený podnos.

Při obchodování se děti spolehnou na pokladnu s kalkulačkou, spolu s replikou mikrofonu. Zákazník, který si přeje zaplatit kartou, může využít platební terminál, do kterého se vkládá platební karta a z druhé strany se do ní dá vložit kartička s objednávkou s celkovou cenou. Domek s restaurací vydrží bavit děti po dlouhá léta. Naučí se vzájemně spolupracovat a rozdělí se na zákazníky a majitele restaurace, kteří budou mít na starosti obsluhu a roznášení objednávek, vaření a pečení, přijímání plateb. Budou se snažit, aby byli zákazníci spokojeni se svým jídlem, zjišťují, jak ve skutečnosti vypadá každodenní život kuchaře. Rozvíjejí si komunikační schopnosti, jemnou motoriku a pomocí her napodobují dospělé, získávají pocit zodpovědnosti.

Součástí domečku je také letní kuchyňka se 17 doplňky, piknikový stolek s 2 lavicemi a malí zahrádkáři ocení předzahrádku s 2 květináči, kterou si umístí podle svých vlastní představ a potřeb. Výborným doplňkem je i okapová roura s barelem na zachycování dešťové vody, která se dá namontovat na tu stranu domku, která vám nejvíce vyhovuje, spolu s konvičkou na zalévání. Děti si tak budou zalévat kytičky buď dešťovou vodou, nebo jim ji můžete nalít na střechu a nechat stéci přes okap. Pro neposedné děti je připravena houpačka ve tvaru roztomilého kocoura, s ergonomicky tvarovaným sedákem a držadly. Originální šedá houpačka pomůže dětem s rozvojem stability a zpevňováním zádového svalstva. Po dobré zábavě se děti posadí k venkovnímu piknikovému stolku se dvěma lavicemi, kde mohou relaxovat, povídat si, hrát si různé stolní hry nebo se najíst. Při objednávce máte možnost v košíku dokoupit k domku i kvalitní plastovou podlahu ve 2 variantách – podlaha pod domeček (sada 12 dílů) nebo podlaha pod domek i vnější doplňky (sada 18 dílů).

Domeček pro děti sestává z odolného plastového materiálu, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je jemný, sametový na dotek. Domek je vyhotoven v krásných zářivých barvách, které si zachová i po letech díky anti UV filtru, který je ochrání před slunečním zářením. Domek má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí. Rozměry tohoto domku jsou 125*132*136 cm a jeho celková výška je 135 cm. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem.

Francouzský Smoby již po dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Vlastnosti

 • multifunkční domeček s restaurací a obchodem
 • plné dveře s možností uzamykání (součástí jsou i poloviční dveře v balení)
 • elektronický zvonek
 • předzahrádka s květináči
 • šedá houpačka ve tvaru kocoura
 • venkovní kuchyňka s 17 doplňky
 • okapová roura s barelem a konvičkou
 • možnost rozšíření o další doplňky
 • 38dílná sada doplňků
 • vhodný do interiéru i exteriéru
 • pro chlapce i dívky od 2 let
 • odolná a maximálně stabilní konstrukce
 • anti UV filtr chrání barvy před vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • prostorný pro hru více dětí
 • sametově jemný plast se zaoblenými hranami
 • špičkový francouzský výrobek
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu125*132*136 cm
Celková výška136 cm
Výška pracovní plochy49 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
gift SS2024ECO529 Vozík na ťahanie
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.