Domeček se zahradní restaurací Chef House DeLuxe Smoby na podlaze se stolem a zahrádkou

Popis produktu

Nejmodernější domeček se zahradní restaurací Chef House s kuchyňkou a obchodem pochází z dílny francouzských designérů Smoby a je perfektní volbou pro všechny děti od 2 let. Dětský domeček nabídne dětem nové zážitky při hře na povolání – zahrají se na manažery restaurace, obchodníky a kuchaře, zábavným způsobem se přibližují světu dospělých. Nadčasový koncept ocení všechny kreativní děti, které dostanou prostor pro realizaci všech svých představ. Zahraje si s ním i několik dětí, využít se dá v interiéru i exteriéru, během zahradních posezení a oslav.

Domek se šedou střechou působí příjemně realisticky, jeho tyrkysovo-bílý povrch připomíná reliéf z kamene a dřeva. Jeho součástí jsou plné dveře s otvorem na dopisy od pošťáka a 3 designovými otvory, které vytvářejí během slunečných dní originální efekt paprsků, 2 okna s 2 otevíratelnými okenicemi a 2 kulatá okénka, takže bude uvnitř během horkých letních dnů příjemný vánek. Jedno velké okno je vybaveno stříškou, pod kterou je pracovní pult, přes který dítě komunikuje se svými zákazníky, přijímá objednávky, platby a vydává jídlo. Na okenice lze zavěsit informační tabulky, na které se dá psát s křídou. Malí obchodníci na ně napíší informace o cenách produktů, otevíracích a zavíracích hodinách. Elektronickým zvonkem u dveří se ohlásí každý netrpělivý zákazník.

V interiéru najdou malí zvědavci kuchyňskou linku s integrovanou pečicí troubou a ledničkou, dřez na mytí nádobí, poličku na talířky s háčky na kuchyňské náčiní a poličku na koření s úchytkami na objednávky. Kuchaři budou nadšeni varnou deskou s plynovým grilem s imitací plamenů, díky kterým působí velmi realisticky. Děti se dosyta zabaví s 38 doplňky, mezi nimiž se nachází kečup, hořčice, džus, pánev s palačinkami, kuřátko, párky, hamburger, různé druhy koláčků, slánka, pepřenka, láhev na vodu, napichovací vidlička, nůž na krájení surovin, naběračka, příbory s 2 talířky, 2 sklenice, tácek na krájení a zelený podnos.

Při obchodování se děti spolehnou na pokladnu s kalkulačkou, spolu s replikou mikrofonu. Zákazník, který si přeje zaplatit kartou, může využít platební terminál, do kterého se vkládá platební karta a z druhé strany se do ní dá vložit kartička s objednávkou s celkovou cenou. Domek s restaurací vydrží bavit děti po dlouhá léta. Naučí se vzájemně spolupracovat a rozdělí se na zákazníky a majitele restaurace, kteří budou mít na starosti obsluhu a roznášení objednávek, vaření a pečení, přijímání plateb. Budou se snažit, aby byli zákazníci spokojeni se svým jídlem, zjišťují, jak ve skutečnosti vypadá každodenní život kuchaře. Rozvíjejí si komunikační schopnosti, jemnou motoriku a pomocí her napodobují dospělé, získávají pocit zodpovědnosti.

V balení se nachází i kvalitní plastová podlaha, která má multifunkční využití – lze použít k vytvoření podlahy v domečku, terasy nebo i chodníku k domku. Podlahu tvoří plastové čtverce, které se spojují klipovým způsobem bez nářadí. Podlaha je vyrobena z prvotřídního 100% recyklovatelného plastového materiálu, který nezatěžuje životní prostředí. Je vzdušná a zároveň tvoří ochrannou vrstvu mezi domkem a zemí, v exteriéru umožňuje dětem chůzi po rovném povrchu, přičemž mají nohy na čistém podkladu. Podlaha je ošetřena anti UV filtrem a neklouže.

Součástí domečku je i venkovní piknikový stolek s 2 lavicemi, který nabídne dětem místo na odpočinek, vychutnávání si oběda a hraní her. Malí zahrádkáři budou nadšeni krásnou předzahrádkou se 2 květináči, kterou si upraví podle svých vlastních představ a možností. Budou si pěstovat vlastní květiny a bylinky, zalévat je a starat se o ně. Domek je možné rozšířit o další doplňky, které nabízíme v našem e-shopu. Najdete u nás okapové roury s barelem na zachycování dešťové vody, které pomohou zahrádkářům při péči o rostliny.

Domeček pro děti je vyroben z odolného plastového materiálu, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je jemný, sametový na dotek. Domek je vyhotoven v krásných zářivých barvách, které si zachová i po letech díky anti UV filtru, který je ochrání před slunečním zářením. Domek má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí. Rozměry tohoto domku jsou 125*132*136 cm a jeho celková výška je 135 cm. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem.

Francouzský Smoby již po dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Vlastnosti

 • multifunkční domeček s restaurací a obchodem
 • kvalitní plastová podlaha
 • elektronický zvonek
 • vnější piknikový stolek s 2 lavicemi
 • kvalitní plastová podlaha
 • možnost rozšíření o další doplňky
 • 38dílná sada doplňků
 • vhodný do interiéru i exteriéru
 • pro chlapce i dívky od 2 let
 • odolná a maximálně stabilní konstrukce
 • anti UV filtr chrání barvy před vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • prostorný pro hru více dětí
 • sametově jemný plast se zaoblenými hranami
 • špičkový francouzský výrobek
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu125*132*136 cm
Celková výška136 cm
Výška pracovní plochy49 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
gift SS2024ECO529 Vozík na ťahanie
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.