Domeček se zahradní restaurací Chef House DeLuxe Smoby se dvěma zahrádkami a židlemi

Popis produktu

Domeček se zahradní restaurací Chef House DeLuxe se dvěma zahrádkami a židlemi přichází z dílny francouzských designérů Smoby a potěší každé dítě od 2 let, které si s ním bude hrát po dlouhá léta, spolu se svými kamarády a sourozenci. Zahrají si na majitele restaurace, obchodníky a šéfkuchaře zároveň, přičemž svým kamarádům a sourozencům připraví mnoho chutných překvapení. Moderní koncept ocení všechny kreativní děti, které mohou naplno realizovat své nápady. Čeká na ně množství příslušenství, přičemž je možné domek kdykoliv rozšířit o další doplňky a vybavení.

Domeček se šedou střechou působí realisticky, jeho tyrkysovo-bílý povrch připomíná reliéf z kamene a dřeva. Jeho součástí jsou plné uzamykatelné dveře s otvorem na dopisy od pošťáka, 2 okna s 2 otevíratelnými okenicemi a 2 kulatá okénka, takže se dovnitř dostane příjemný vánek během horkých letních dnů. Jedno velké okno je vybaveno stříškou, pod kterou je pracovní pult, přes který dítě komunikuje se svými zákazníky, přijímá objednávky, inkasuje peníze a vydává jídlo. Na okenice lze zavěsit informační tabulky, na které se dá psát s křídou. Malí obchodníci na ně napíší informace o cenách produktů, otevíracích a zavíracích hodinách.

V prostorném interiéru objeví děti kuchyňskou linku s integrovanou pečicí troubou a ledničkou, dřez na mytí nádobí, poličku na talířky s háčky na kuchyňské náčiní a poličku na koření s úchytkami na objednávky. Kuchaři budou nadšeni varnou deskou s plynovým grilem s imitací plamenů, díky kterým působí velmi realisticky. Děti se dosyta zabaví s 38 doplňky, mezi nimiž se nachází kečup, hořčice, džus, pánev s palačinkami, kuřátko, párky, hamburger, různé druhy koláčků, slánka, pepřenka, láhev na vodu, napichovací vidlička, nůž na krájení surovin, naběračka, příbory s 2 talířky, 2 sklenice, tácek na krájení a zelený podnos.

Šikovní prodavači se mohou spolehnout na pokladnu s kalkulačkou, přičemž nechybí ani replika mikrofonu. Zákazník, který si přeje zaplatit kartou, může využít platební terminál, do kterého se vkládá platební karta a z druhé strany se do ní dá vložit kartička s objednávkou s celkovou cenou. Domek s restaurací vydrží bavit děti po dlouhá léta. Naučí se vzájemně spolupracovat a rozdělí se na zákazníky a majitele restaurace, kteří budou mít na starosti obsluhu a roznášení objednávek, vaření a pečení, přijímání plateb. Budou se snažit, aby byli zákazníci spokojeni se svým jídlem, zjišťují, jak ve skutečnosti vypadá každodenní život kuchaře. Rozvíjejí si komunikační schopnosti, jemnou motoriku a pomocí her napodobují dospělé, získávají pocit zodpovědnosti.

Nadstandardní výbava nadchne nejen kuchaře, ale i zahrádkáře s 2 předzahrádkami s květináči, kterou si mohou kamkoliv umístit a pěstovat si vlastní bylinky a květiny. Součástí domečku je i zvonek, kterým návštěva ohlásí svůj příchod. Malí rošťáci se budou radovat i celých dveří s klíčkem, spolu s otvorem na dopisy od pošťáka a designovými otvory, které během slunečných dnů vytvářejí originální efekt paprsků. Kromě celých dveří najdete v balení i poloviční dveře, takže je můžete kdykoliv vyměnit. Pro odpočinek a relax mají děti k dispozici 2 zahradní židle KidChair, které se vyznačují velkou odolností a nosností až 50 kg. Povrch židlí je chráněn anti UV filtrem, takže si zachovají krásné barvy i po letech používání. Dají se používat nejen v exteriéru, ale i v interiéru jako klasický nábytek. Při objednávce máte možnost v košíku přidat k domku i kvalitní plastovou podlahu ve 2 variantách – podlaha pod domeček (sada 12 dílů) nebo podlaha pod domek i vnější doplňky (sada 18 dílů).

Domeček pro děti je vyroben z odolného plastového materiálu, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je jemný, sametový na dotek. Domek je vyhotoven v krásných zářivých barvách, které si zachová i po letech díky anti UV filtru, který je ochrání před slunečním zářením. Domek má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí. Rozměry tohoto domku jsou 125*132*136 cm a jeho celková výška je 135 cm. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Vlastnosti

 • nadčasový domeček s restaurací a obchodem
 • elektronický zvonek
 • 2 předzahrádky s květináči
 • plné uzamykatelné dveře (poloviční také v balení)
 • možnost rozšíření o další doplňky
 • 2 židle KidChair
 • 38dílná sada doplňků
 • vhodný do interiéru i exteriéru
 • pro chlapce i dívky od 2 let
 • odolná a maximálně stabilní konstrukce
 • anti UV filtr chrání barvy před vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • prostorný pro hru více dětí
 • sametově jemný plast se zaoblenými hranami
 • moderní francouzský výrobek
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu125*132*136 cm
Celková výška136 cm
Výška pracovní plochy49 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné