Domeček se zahradní restaurací Chef House DeLuxe Smoby se dvěma stolky a zahrádkou

Popis produktu

Domeček se zahradní restaurací Chef House DeLuxe se dvěma stolky a zahrádkou se stane oblíbenou hračkou všech chlapců a dívek od 2 let. Pochází z dílny francouzských designérů Smoby a díky němu si děti splní všechny své sny – naučí se řídit vlastní restauraci, starat se o okolí domku, vařit různé recepty, roznášet jídlo a přijímat platby od spokojených kamarádů a sourozenců. Domek s restaurací je zárukou úspěchu u všech neposedných dětí, které se mohou odmalička zaučovat do obchodů a podnikání. S domečkem si zahrají po celý rok – v interiéru i exteriéru, během zahradních posezení a oslav.

Domeček se šedou střechou působí pravdu realisticky, jeho tyrkysovo-bílý povrch připomíná reliéf z kamene a dřeva. Jeho součástí jsou poloviční dveře s otvorem na dopisy od pošťáka, 2 okna s 2 otevíratelnými okenicemi a 2 kulatá okénka, takže se dovnitř dostane příjemný vánek během horkých letních dnů. Jedno velké okno je vybaveno stříškou, pod kterou je pracovní pult, přes který dítě komunikuje se svými zákazníky, přijímá objednávky, inkasuje peníze a vydává jídlo. Na okenice lze zavěsit informační tabulky, na které se dá psát s křídou. Malí obchodníci na ně napíšou informace o cenách produktů, otevíracích a zavíracích hodinách.

V prostorném interiéru objeví děti kuchyňskou linku s integrovanou pečicí troubou a ledničkou, dřez na mytí nádobí, poličku na talířky s háčky na kuchyňské náčiní a poličku na koření s úchytkami na objednávky. Kuchaři budou nadšeni varnou deskou s plynovým grilem s imitací plamenů, díky kterým působí velmi realisticky. Děti se dosyta zabaví s 38 doplňky, mezi nimiž se nachází kečup, hořčice, džus, pánev s palačinkami, kuřátko, párky, hamburger, různé druhy koláčků, slánka, pepřenka, láhev na vodu, napichovací vidlička, nůž na krájení surovin, naběračka, příbory s 2 talířky, 2 sklenice, tácek na krájení a zelený podnos.

Šikovní obchodníci se mohou spolehnout na pokladnu s kalkulačkou, přičemž nechybí ani replika mikrofonu. Hosté využijí platební terminál, do kterého se vkládá platební karta a z druhé strany se do ní dá vložit kartička s objednávkou s celkovou cenou. Domek s restaurací vydrží bavit děti po dlouhá léta. Naučí se vzájemně spolupracovat a rozdělí se na zákazníky a majitele restaurace, kteří budou mít na starosti obsluhu a roznášení objednávek, vaření a pečení, přijímání plateb. Snaží se, aby byli zákazníci spokojeni se svým jídlem, zjišťují, jak ve skutečnosti vypadá každodenní život kuchaře. Rozvíjejí si komunikační schopnosti, jemnou motoriku a pomocí her napodobují dospělé, získávají pocit zodpovědnosti.

Součástí domečku je i sada dětského nábytku, v níž se nacházejí 2 multifunkční stolečky KidStool. Inovativní stolečky se dají využívat i jako taburetky a mají vysokou nosnost až 50 kg, přičemž jejich celková výška je 27 cm. Vyznačují se vysokou odolností a stabilitou, jejich povrch je chráněn anti UV filtrem, takže si zachovají své zářivé barvy i po letech používání. Stolky využijete i samostatně v interiéru jako klasický dětský nábytek.

V sadě se nachází i zahradní plot s květináči, díky kterým si děti vytvoří svou vlastní zahrádku a naučí se pěstovat vlastní květiny a bylinky. Se zaléváním rostlin se děti spolehnou na okapovou rouru s barelem na zachycování dešťové vody, spolu s konvičkou na zalévání rostlinek. Pokud děti nemají dostatek dešťové vody na zalévání, můžete jim nalít vodu na střechu, odkud jim steče přes okap do sběrné nádoby.

Domeček nabízí možnost rozšíření o různé doplňky a příslušenství, které si můžete k domečku samostatně dokoupit. Mezi ty patří venkovní letní kuchyňka, piknikový stolek, díky kterým si přijdou na své zejména malí mlsouni. Děti, které nechtějí prozradit své tajné recepty, určitě ocení dveře s klíčkem, spolu s otvorem na dopisy od pošťáka. Ke dveřím k domku je možné umístit i elektronický zvonek pro návštěvy. Při objednávce máte také možnost v košíku dokoupit k domku i kvalitní plastovou podlahu ve 2 variantách – podlaha pod domeček (sada 12 dílů) nebo podlaha pod domek i vnější doplňky (sada 18 dílů).

Domeček pro děti je vyroben z odolného plastového materiálu, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je jemný, sametový na dotek. Domek je vyhotoven v krásných zářivých barvách, které si zachová i po letech anti UV filtru, který je ochrání před slunečním zářením. Domek má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí. Rozměry tohoto domku jsou 125*132*136 cm a jeho celková výška je 135 cm. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem.

Smoby je francouzský producent kvalitních hraček s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Vlastnosti

 • nadčasový domeček s restaurací a obchodem
 • 38dílná sada doplňků
 • 2 multifunkční stolečky KidStool
 • předzahrádka s květináči
 • možnost dokoupení dalších doplňků a příslušenství
 • vhodný do interiéru i exteriéru
 • pro chlapce i dívky od 2 let
 • odolná a maximálně stabilní konstrukce
 • anti UV filtr chrání barvy před vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • prostorný pro hru více dětí
 • sametově jemný plast se zaoblenými hranami
 • moderní francouzský výrobek
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu125*132*136 cm
Celková výška136 cm
Výška pracovní plochy49 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné