Domeček se zahradní restaurací Chef House DeLuxe Smoby s nástavbovým řešením a stolečkem

Popis produktu

Překvapte své děti tím nejlepším, co francouzský Smoby nabízí. Špičkový domeček se zahradní restaurací Chef House DeLuxe s nástavbovým řešením přináší chlapcům a dívkám od 2 let množství skvělé zábavy při hře na povolání – zkusí si práci vedoucích restaurace, obchodníků, šéfkuchařů, číšníků, dokonce i zahrádkářů. Postarají se o své hosty, připraví jim chutné dobroty a naplno se baví. Originální myšlenku ocení všechny kreativní děti, které mohou při hře naplno využít svou fantazii. Domek své využití najde v interiéru i exteriéru, během zahradních posezení a oslav, jednoduše při jakékoliv příležitosti.

Domeček se šedou střechou působí jako skutečný, jeho tyrkysovo-bílý povrch připomíná reliéf z kamene a dřeva. Jeho součástí jsou polovičné dveře s otvorem na dopisy od pošťáka, 2 okna s 2 otevíratelnými okenicemi a 2 kulatá okénka, takže se dovnitř dostane příjemný vánek během horkých letních dnů. Jedno velké okno je vybaveno stříškou, pod kterou je pracovní pult, přes který dítě komunikuje se svými zákazníky, přijímá objednávky, inkasuje peníze a vydává jídlo. Na okenice lze zavěsit informační tabulky, na které se dá psát křídou. Malí obchodníci na ně napíší informace o cenách produktů, otevíracích a zavíracích hodinách.

V prostorném interiéru děti objeví kuchyňskou linku s integrovanou pečicí troubou a ledničkou, dřez na mytí nádobí, polička na talířky s háčky na kuchyňské náčiní a polička na koření s úchytkami na objednávky. Kuchaři budou nadšeni varnou deskou s plynovým grilem s imitací plamenů, díky kterým působí velmi realisticky. Děti se dosyta zabaví s 38 doplňky, mezi nimiž se nachází kečup, hořčice, džus, pánev s palačinkami, kuřátko, párky, hamburger, různé druhy koláčků, slánka, pepřenka, láhev na vodu, napichovací vidlička, nůž na krájení surovin, naběračka, příbory s 2 talířky, 2 sklenice, tácek na krájení a zelený podnos.

Šikovní prodavači se mohou spolehnout na pokladnu s kalkulačkou, přičemž nechybí ani replika mikrofonu. Zákazník, který si přeje zaplatit kartou, může využít platební terminál, do kterého se vkládá platební karta a z druhé strany se do ní dá vložit kartička s objednávkou s celkovou cenou. Domeček s restaurací vydrží bavit děti po dlouhá léta. Naučí se vzájemně spolupracovat a rozdělí se na zákazníky a majitele restaurace, kteří budou mít na starosti obsluhu a roznášení objednávek, vaření a pečení, přijímání plateb. Budou se snažit, aby byli zákazníci spokojeni se svým jídlem, zjišťují, jak ve skutečnosti vypadá každodenní život kuchaře. Rozvíjejí si komunikační schopnosti, jemnou motoriku a pomocí her napodobují dospělé, získávají pocit zodpovědnosti.

Plně vybavený domeček v sobě zahrnuje i kvalitní letní kuchyňku se 17 doplňky, piknikový stolek s lavicemi a malí zahrádkáři ocení předzahrádku s květináči, ve kterých si mohou pěstovat různé bylinky a květiny. Zahrádku lze umístit kamkoliv, dítě si ji přizpůsobí podle svých potřeb a představivosti. Při objednávce máte možnost v košíku dokoupit k domku i kvalitní plastovou podlahu ve 2 variantách – podlaha pod domeček (sada 12 dílů) nebo podlaha pod domek i vnější doplňky (sada 18 dílů).

V balení se nachází i nádherný zahradní stolek KidStool, který se vyznačuje vysokou pevností a odolností. Jeho nosnost je až 50 kg a jeho promyšlená konstrukce zajišťuje vysokou stabilitu. Jeho povrch je chráněn anti UV filtrem, takže si i po letech zachová své zářivé barvy. Je multifunkční – děti ho využijí jako stoleček nebo jako nízkou taburetku. Dá se používat i samostatně v interiéru jako klasický dětský nábytek. Je skladný, snadno se přenáší a děti ho využijí při jakékoliv kreativní činnosti.

Domeček pro děti je vyroben z odolného plastového materiálu, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je jemný, sametový na dotek. Domeček je vyhotoven v krásných zářivých barvách, které si zachová i po letech díky anti UV filtru, který je ochrání před slunečním zářením. Domek má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí. Rozměry tohoto domku jsou 125*132*136 cm a jeho celková výška je 135 cm. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem.

Francouzský Smoby přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem již po dlouhá léta. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Vlastnosti

 • špičkový domeček pro děti s restaurací a obchodem
 • součástí i letní kuchyňka s 17 doplňky
 • piknikový stůl s lavicemi
 • předzahrádka s květináči
 • polovičné dveře
 • multifunkční stoleček KidStool
 • 38dílná sada doplňků
 • vhodný do interiéru i exteriéru
 • pro chlapce i dívky od 2 let
 • odolná a maximálně stabilní konstrukce
 • anti UV filtr chrání barvy před vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • prostorný pro hru více dětí
 • sametově jemný plast se zaoblenými hranami
 • moderní francouzský výrobek

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu125*132*136 cm
Celková výška136 cm
Výška pracovní plochy49 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné