Dřevěný domeček pro hmyz Outdoor Bugs View Eichhorn Sestav a vymaluj – se štětcem a barvami od 6 let

Popis produktu

Dřevěný domeček pro hmyz Outdoor Bugs View od německé značky Eichhorn je nádherná hračka, která potěší všechny šikovné děti již od 6 let. Nadčasový domeček pro hmyz je vyroben z kvalitního lipového dřeva, které je příjemně hladké na dotyk. V tvůrčí sadě Sestav a vymaluj najdou chlapci a dívky štětec a barvy, se kterými snadno vymalují hmyzí domeček přesně podle svých představ. Rozhodnou se, jaká barva je nejvhodnější pro střechu, na boční strany mohou namalovat různé obrázky, vše záleží jen na jejich fantazii a šikovnosti. Při práci s domečkem si rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení a technickou představivost, zabaví se s ním na dlouhé hodiny.

Po sestavení získají domeček o rozměrech 12*12*12 cm. Domeček pro hmyz se dá klasicky zavěsit na stěnu nebo na strom na šňůrce. Stavebnice domku má příznivý vliv na vývoj dítěte, zvyšuje aktivitu jeho mozku, formuje jeho osobnost, dovednosti i schopnosti. Vyznačuje se originálním designem a kvalitou, díky níž vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Podněcuje v dětech kreativní a abstraktní myšlení, získávají cit pro estetiku a vytvářejí si pozitivní vztah k přírodě. Pozorují hmyz, učí se rozpoznávat jednotlivé druhy a uvědomují si jejich užitečnost.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • Sestav a vymaluj – domeček pro hmyz
  • štětec s barvami
  • německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 6 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu12*12*12 cm
Hmotnost389 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.