Dřevěná domácí zvířata Stacking Farmyard Tender Leaf Toys 10 druhů stohovatelné

Popis produktu

Dřevěná domácí zvířata Stacking Farmyard je nádherná sada zvířátek, která potěší malé farmáře a farmářky od 3 let. Čeká na ně 10 krásně malovaných zvířátek – oslík, kravička, kuřátko, prasátko, pejsek, ovečka, kačenka, slepička, kozička a býk. Nechybí ani dřevěné doplňky, se kterými bude péče o zvířátka jednodušší – děti v soupravě najdou i kolečko a balík sena. Všechny figurky přicházejí v praktickém balení v textilním sáčku s tkaničkami, takže si dítě může nové figurky vzít na návštěvy, výlety a podobně. Dřevěná zvířátka navrhli přední designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na figurkách podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost při hře na farmáře. Dřevěná sada zvířátek vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi si budou vymýšlet příběhy o zvířátkách, a přitom se těšit z figurek, které se dají skládat na sebe, děti se z nich snaží vytvořit co největší stavbu. Sada s dřevěnými zvířátky je produktem nejvyšší kvality, pomáhá dětem zlepšovat jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý pokoj a vytvoří útulnou atmosféru.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Figurky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost, zkoumají nové tvary a barvy přirozenou, hravou formou. Rozměry produktu jsou 13*13*13 cm.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže se vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěné figurky zvířátek a doplňků v sáčku
  • 10 druhů zvířátek
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu13*13*13 cm
Rozměry balení17*9*18 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,4 kg
Barvabéžová
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.