Dřevěná domácí zvířata Stacking Farmyard Tender Leaf Toys 10 druhů stohovatelné

Popis produktu

Dřevěná domácí zvířata Stacking Farmyard je nádherná sada zvířátek, která potěší malé farmáře a farmářky od 3 let. Čeká na ně 10 krásně malovaných zvířátek – oslík, kravička, kuřátko, prasátko, pejsek, ovečka, kačenka, slepička, kozička a býk. Nechybí ani dřevěné doplňky, se kterými bude péče o zvířátka jednodušší – děti v soupravě najdou i kolečko a balík sena. Všechny figurky přicházejí v praktickém balení v textilním sáčku s tkaničkami, takže si dítě může nové figurky vzít na návštěvy, výlety a podobně. Dřevěná zvířátka navrhli přední designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na figurkách podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost při hře na farmáře. Dřevěná sada zvířátek vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi si budou vymýšlet příběhy o zvířátkách, a přitom se těšit z figurek, které se dají skládat na sebe, děti se z nich snaží vytvořit co největší stavbu. Sada s dřevěnými zvířátky je produktem nejvyšší kvality, pomáhá dětem zlepšovat jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý pokoj a vytvoří útulnou atmosféru.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Figurky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost, zkoumají nové tvary a barvy přirozenou, hravou formou. Rozměry produktu jsou 13*13*13 cm.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže se vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěné figurky zvířátek a doplňků v sáčku
  • 10 druhů zvířátek
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu13*13*13 cm
Rozměry balení17*9*18 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,4 kg
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.