Dobrodružství ve Vesmíru dřevěná sada Space Adventure Tender Leaf Toys s podložkou galaxie

Popis produktu

Každého malého vesmírného badatele potěší dřevěná sada Space Adventure, která spolu s kvalitní podložkou galaxie vytvoří v každém dětském pokoji stanoviště pro malé kosmonauty. Souprava Dobrodružství ve vesmíru je určena pro všechny zvídavé chlapce a dívky od 3 let. Sestává ze šesti kvalitních dílů, mezi nimiž najdou odvážní průzkumníci skládací raketoplán, vesmírnou loď a chybět nesmí ani mimozemské UFO, na jehož palubě je zelený mimozemšťan. Všechny doplňky si děti mohou rozložit na umělecky ilustrované podložce, která se dá jednoduše složit a rozložit.

Špičkovou sadu pro malé vesmírné badatele navrhli přední designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii. Je vyrobena z prvotřídního dřeva, vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace. Pravý britský design a syté barvy na dřevěné soupravě podněcují rozvoj fantazie a představivosti, děti si zahrají na kosmonauty spolu se svými sourozenci a kamarády. Neustále budou vymýšlet nové příběhy pro vesmírnou výpravu, naučí se odpočítávat start rakety, komunikovat s neznámou civilizací a objevovat nové planety.

Dřevěná sada s podložkou je produkt prvotřídní kvality, který vytvoří při hře fantastickou atmosféru. Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní variace při vymýšlení příběhů a dobrodružství. Umělecké ilustrace na doplňcích v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost, takže nic nebrání objevovat tajemství vesmíru.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná sada Dobrodružství ve vesmíru
  • 6dílná souprava s podložkou
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu72*51*16 cm
Celková výška16 cm
Rozměry balení20*6*27 cm
Celková délka72 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvačerná
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.