Dřevěná prehistorická zvířata na poličce 24 ks Dinosaurs set Tender Leaf Toys

Popis produktu

Dřevěná prehistorická zvířátka na poličce představují vynikající dárek, ze kterého se budou radovat všechny děti od 3 let. Sadu dinosaurů navrhli přední designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a vyznačuje se pravým britským vzhledem. Děti se mohou těšit na originální malované dinosaury, mezi nimiž jsou tyto figurky – 3x velociraptor, 3x tyrannosaurus, 3x parasaurolophus, 3x triceratops, 3x pterodaktylus, 3x stegosaurus, 3x ankylosaurus, 3x brontosaurus. Děti si tak budou moci vytvořit vlastní Jurský park s obávanými dinosaury. Figurky si mohou po hře uložit do krásné poličky se 7 přihrádkami, která je zdobená obrázkem rostlin a nápisem Dinosaurus.

Celá souprava je vyhotovena z prvotřídního dřeva, přičemž se na výrobě podíleli zruční řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi. Sada s precizně zpracovanými detaily upoutá děti na první pohled, vydrží jim dlouhá léta a potěší i další generaci dětí. Originální design doplňků v sobě nese poselství britských tradic, jemné a zároveň syté barvy vytvářejí útulný dojem, dítě si bude hrát s dinosaury v radostné atmosféře. Dinosauři od Tender Leaf Toys podporují zdravou dětskou zvědavost, rozvíjí jemnou motoriku, soustředění a také estetické cítění. Dinosaury děti využijí naplno – mohou si s nimi hrát samostatně, vystavovat je v poličce nebo je využít při hře s dalšími hračkami. Rozměry poličky jsou 36*8*33 cm.

Hlavním cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • sada 24 figurek - 3 od každého druhu dinosaura
  • vhodný doplněk do dětského pokoje
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu36*8*33 cm
Celková výška33 cm
Rozměry balení38*8*29 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,2 kg
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.