Didaktický vláček zvířátka BB Abrick Écoiffier s kostkami 28 dílů od 12 měsíců

Popis produktu

Didaktický vláček Zvířátka BB Abrick od francouzského výrobce Écoiffier okouzlí chlapce a dívky od 12 měsíců na první pohled. Děti se mohou těšit na originální vláček se 3 vagony v jemných pastelových barvách a kostkami s obrázky zvířátek, které pokládají na vagonky tak, aby se mohly vydat na dobrodružnou cestu. Kostky jsou vyrobeny ve větších rozměrech, umožňují dětem snadnou manipulaci při jejich skládání. Vláček o délce 26 cm naplno rozvíjí dětskou fantazii a představivost, při hře si zlepšuje jemnou motoriku a logické myšlení.

Didaktické hračky z řady BB Abrick byly navrženy s ohledem na potřeby nejmenších dětí, pomáhají jim všestranně se rozvíjet, rozeznávat nové barvy a tvary. Vláček s kostkami je vyroben z pevného plastu se zaoblenými hranami pro maximální bezpečnost dětí. Hračka v pastelových barvách působí na děti harmonicky a uklidňujícím dojmem. Dětský vláček s kostkami přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji děťátka a proto nesmí chybět v dětském pokojíčku.

Rozměry vláčku jsou 26*11*18 cm. Francouzský výrobce Écoiffier vyrábí kvalitní plastové hračky již několik desetiletí, neobsahují škodlivé látky, jsou bezpečné pro vaše nejmenší. Originální hračky řady BB Abrick splňují nejvyšší evropská kritéria, pomáhají dětem rozvíjet jejich schopnosti od útlého věku.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu26*11*18 cm
Rozměry balení50*40*20 cm
Hmotnost0,47 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.