Didaktický vláček BB Abrick Écoiffier s kostkami s motivem zvířátek od 12 měsíců

Popis produktu

Didaktický vláček BB Abrick od francouzského výrobce Écoiffier zaujme chlapce a dívky od 12 měsíců na první pohled. Zabaví se s originálním vláčkem v jemných pastelových barvách a kostkami s obrázky zvířátek, které pokládají na vagony tak, aby se mohly vydat na dobrodružnou cestu. Kostky jsou vyrobeny ve větších rozměrech, umožňují dětem snadnou manipulaci při jejich skládání. Vláček o délce 52 cm naplno rozvíjí dětskou fantazii a představivost, při hře si zlepšuje jemnou motoriku a logické myšlení.

Didaktické hračky z řady BB Abrick byly navrženy s ohledem na potřeby nejmenších dětí, pomáhají jim všestranně se rozvíjet, rozeznávat nové barvy a tvary. Vláček s kostkami jsou vyrobeny z pevného plastu se zaoblenými hranami pro maximální bezpečnost dětí. Hračka v pastelových barvách působí na děti harmonicky a uklidňujícím dojmem. Dětský vláček s kostkami přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji děťátka a proto nesmí chybět v dětském pokojíčku.

Rozměry vláčku jsou 52*11*16 cm. Francouzský výrobce Écoiffier vyrábí kvalitní plastové hračky již několik desetiletí, neobsahují škodlivé látky, jsou bezpečné pro vaše nejmenší. Originální hračky řady BB Abrick splňují nejvyšší evropská kritéria, pomáhají dětem rozvíjet jejich schopnosti od útlého věku. Francouzská společnost Écoiffier přináší chlapcům a dívkám hračky ovlivněné nejnovějšími trendy za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu52*11*16 cm
Rozměry balení60*40*30 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,81 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.